Skocz do zawartości

Nie synchronizuje towarów z Subiektem

Polecane posty

Moje Sello nabrało dziwnej przypadłości.

Gdy towar z Subiekta ma zaznaczone "do serwisu aukcyjnego", to pojawia się w Sello jak trzeba, ale gdy odznaczę ten parametr, to nie znika z Sello.

Jedyne co się dzieje, to przestaje się synchronizować z subiektem,

nie pobiera stanu ilościowego, ceny, ani zdjęć.

 

Mi jednak chodzi o to, aby pozycja bez zaznaczonego "do serwisu aukcyjnego" znikała z Sello.

 

Przeprowadziłem test, czy aby nie dotyczy to jednego produktu, dodałem towar testowy i to samo.

 

Co więcej - po usunięciu towaru z Subiekta, Sello nadal pokazuje, że jest powiązany z Subiektem.

 

Pamiętam, że kiedyś to działało jak trzeba.

 

Czy to błąd Sello, czy ustawień ?

Link to postu

Tak działa Sello na chwilę obecną. Musisz ręcznie w Towarach wybrać PPM > Usuń powiązanie z Subiektem GT. Żeby nie było ich na liście potem należy wybrać u góry "ze statusem... > powiązane". To w tej chwili jedyny sposób na wyświetlenie w Sello produktów wybranych z Subiekta na aukcje.

Link to postu

Dzięki. Teraz wiem, że to nie tylko u mnie.

 

Ale czy takie zachowanie Sello ma jakieś racjonalne wytłumaczenie, czy raczej jest to błąd ?

 

Jak to zwać tak zwać, ale po prostu brak pełnej obustronnej synchronizacji z Subiektem. Może kiedyś się pojawi, bo na forum jest to często poruszane.

Link to postu

Towar nie może ot tak zniknąć, bo co jeśli jest użyty w transakcji, aukcji, paczce? Raz pobrany i użyty musi już w bazie pozostać. Jeśli nie jest to nic złego się nie stanie, mógłby zniknąć. Ale musimy jakoś obsłużyć sytuację pierwszą, która z pewnością wystąpi.

 

He, proponuję rozwiązać to tak jak jest teraz przy kliknięciu klawisza "Delete" na danym towarze :)

 

Sprawa będzie jasna. Bo w obecnym stanie to się zastanawiałem czy aby w Sello nie ma błędu, bo jak synchronizuje w jedną stronę ,a w drugą już nie, to jest to dziwne.

A usunąć Delete przecież można, więc w czym problem, aby robić to automatycznie?

 

Link to postu
A nie możecie zrobić coś takiego, że jak zostanie odznaczony w subiekcie to automatycznie będzie miało status np. niepowiązany w sello?

Możemy, dopisuję taką sugestię.

 

A usunąć Delete przecież można, więc w czym problem

A próbowałeś usunąć towar użyty w transakcji czy nowododany, nieużywany nigdzie? ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...