Skocz do zawartości

Sello WZA Wysyłam z Allegro - Konto nie jest powiązane z usługą.

Polecane posty

Nie wszystkie aktywne w programie konta mają dostępną usługę "Umowa Allegro DPD (Allegro odbiór w punkcie DPD Pickup)" 
Dla wskazanych kont nie będzie możliwości utworzenia przesyłki wybranego typu. Czy kontynuować zapis?

Takie komunikaty mi wyskakują, co ciekawe mimo tego, że w allegro mam 2 konta tak samo skonfigurowane (a tak mi się przynajmniej wydaje) to komunikat pojawia się tylko dla jednego konta, nie wiem czy to jest spowodowane, chciałbym wysyłać paczki DPD i One box na umowie allegro więc co mam niby dodać w wysyłam z allegro? W wysyłam z allegro można dodać tylko umowy własne z kurierami, nie dodaję się umów z allegro ponieważ takich nie ma, nawet gdybym chciał dodać to nie mam tokenów itd.

Nic sensownego mi nie przychodzi do głowy (zwłaszcza, że kilka tygodni temu na subiekcie gt działało to konto, teraz testujemy NEXO)
Dlaczego wyskakuje ten komunikat ?


selloproblem.png.80069f4646988f81bbb06e13c7a53b5c.png

Link to postu

Widzę, że Sello podpowiada ustalenie nazwy umowy na jednakową, ale to chyba w Nexo nie ma znaczenia?

Poza tym nigdzie nie widzę, żeby w allegro trzeba było nadawać nazwę dla allegrowej dostawy... No bo to nie umowa własna... Chyba, ze masz też umowę własną z DPD?

 

Sam jestem ciekaw, bo (jak niżej) jedno z nieużywanych kont też mi zgłasza taki błąd...

 

image.png.24df865236a294216a8c131dfa8ece76.png

Link to postu
29 minut temu, Rafał Felkel napisał:

Nie wszystkie aktywne w programie konta mają dostępną usługę "Umowa Allegro DPD (Allegro odbiór w punkcie DPD Pickup)" 
Dla wskazanych kont nie będzie możliwości utworzenia przesyłki wybranego typu. Czy kontynuować zapis?

Autoryzuj ponownie konto w Sello1.

  • Lubię to 1
Link to postu
6 godzin temu, Rafał Felkel napisał:

Nie wszystkie aktywne w programie konta mają dostępną usługę "Umowa Allegro DPD (Allegro odbiór w punkcie DPD Pickup)" 
Dla wskazanych kont nie będzie możliwości utworzenia przesyłki wybranego typu. Czy kontynuować zapis?

Sello ukrywa część konfiguracji automatycznie scalając dostawy ze wszystkich używanych kont Allegro a scala je po kilku informacjach, takich jak typ umowy, przewoźnik, nazwa. W przypadku allegrowych dostaw powinny one być identyczne bo dla każdego konta zostaną one zwrócone... chyba, że do jednego konta nie udało się dostać i odpytać o listę dostaw WzA (powinien być wtedy w raporcie zapisany błąd pobierania tych danych) i może pomóc ponowna autoryzacja tego konta, jak wspomniał Marcin.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...