Skocz do zawartości

Stare Vendero blokuje możliwość stworzenia nowego

Polecane posty

Kiedyś robiłem próby z Vendero spiętego z Subiektem Nexo. Witryna z ofertą. Finalnie nie przyniosło to efektów, a i mnie nie chciało się tego dopracować więc zrezygnowałem z projektu.

Teraz mam nowy pomysł i chciałbym wznowić temat. Wykupiłem więc nową licencję na Vendero. Jednak jak w Subiekcie nexo wchodzę w zakładkę gdzie powinno być Vendero to mam starą witrynę. W międzyczasie zmieniłem adres email i ten, który tam jest jako administrator witryny z nieaktywną licencją nie działa. Wciskam usunięcie witryny, aby zrobić od nowa, ale to nie działa. Dostałem potwierdzenie, że licencja już jest aktywna, ale tam wyświetla się od kliku dni, że tak nie jest. Tylko, że tam podany jest inny adres emial. Teoretycznie to powinno być spięte z licencją Subiekta więc odświeżam ją, ale to nic nie daje. Macie jakieś pomysły?

Link to postu

Ale tu w ogóle nie ma żadnego "pozwolił/nie pozwolił".

Aktualizacje są publicznie dostępne (http://ftp.insert.com.pl/pub/aktualizacje/InsERT_nexo/) i można sobie zainstalować taką jaką się wybierze (oczywiście bezpośrednio pójdzie tylko z zachowaniem kolejności "w górę wersji").

To tylko przy aktualizacji z programu wersja "wybiera się sama"

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...