Skocz do zawartości

Rozmiar okna Subiekta

Polecane posty

 

Po przedostatniej aktualizacji Subiekta GT, która miała miejsce niedawno, mój subiekt zaczął się uruchamiać nie zmaksymalizowany, tylko w małym okienku.

Co gorsze, gdy go powiększę, to otwarcie nowej instancji F12 także otwiera go w małym okienku.

 

Inne programy działają jak dawniej, problem dotyczy tylko Subiekta.

 

Czy ktoś może wie, jak to zmienić aby okno było z powrotem domyślnie zmaksymalizowane ?

Link to postu

 

Po przedostatniej aktualizacji Subiekta GT, która miała miejsce niedawno, mój subiekt zaczął się uruchamiać nie zmaksymalizowany, tylko w małym okienku.

Co gorsze, gdy go powiększę, to otwarcie nowej instancji F12 także otwiera go w małym okienku.

 

Inne programy działają jak dawniej, problem dotyczy tylko Subiekta.

 

Czy ktoś może wie, jak to zmienić aby okno było z powrotem domyślnie zmaksymalizowane ?

 

U mnie to samo, małe okno.

PS fajne z tym F12 :) nie wiedziałem... zawsze odpalałem na nowo w razie potrzeby...

Link to postu

Po przedostatniej aktualizacji Subiekta GT

 

Przedostatniej czyli której wersji bo nie jestem z Subiektem na bieżąco a dziś dostałem maila o nowej wersji Subiekta.

 

A nie działa to co zwykle - uruchom tylko jednego Subiekta, zmaksymalizuj okno i zamknij Subiekta. Po ponownym otwarciu powinno być już pełne okno?

Link to postu

Po przedostatniej aktualizacji Subiekta GT

 

Przedostatniej czyli której wersji bo nie jestem z Subiektem na bieżąco a dziś dostałem maila o nowej wersji Subiekta.

 

A nie działa to co zwykle - uruchom tylko jednego Subiekta, zmaksymalizuj okno i zamknij Subiekta. Po ponownym otwarciu powinno być już pełne okno?

 

1.35 HF2. Nie otwiera się duże okno gdy zamykamy Subiekta jako duże okno.

Link to postu

Podobno problem taki pojawia się, gdy Subiekt zostanie zamknięty na drugim monitorze. Wtedy po uruchomieniu ponownym pojawia się jako zminimalizowany. Sprawdziłbym, czy zamknięcie Subiekta na podstawowym monitorze naprawi sytuację, ewentualnie rozpatrując jeszcze to czy przy zamykaniu był na pełnym ekranie czy nie.

Link to postu

Podobno problem taki pojawia się, gdy Subiekt zostanie zamknięty na drugim monitorze. Wtedy po uruchomieniu ponownym pojawia się jako zminimalizowany. Sprawdziłbym, czy zamknięcie Subiekta na podstawowym monitorze naprawi sytuację, ewentualnie rozpatrując jeszcze to czy przy zamykaniu był na pełnym ekranie czy nie.

 

Remanent w mojej firmie:

liczba monitorów w laptopie - 1 szt.

:)

 

PS

przy zamykaniu był na pełnym ekranie

Link to postu

Proponuję sprawdzić ten klucz w rejestrze:

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\InsERT\InsERT GT\Subiekt GT\1.0\Okno główne

 

Analogicznie dla Sello jest to:

HKEY_CURRENT_USER\Software\InsERT\Sello\Sello\1.0\Okno główne

 

Wartości oznaczają położenie: lewo, góra, szerokość, wysokość, tryb okna, gdzie tryb okna to: 1 - normalne, 2 - zminimalizowane, 3 - zmaksymalizowane

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...