Skocz do zawartości

Sello DEN - eksport do Poczty Polskiej i DPD

Polecane posty

Dzięki....

 

A... czy jest opcja uruchomienia softu na starszych wersjach net framework ?

 

Z tego co się orientuję Win XP obsługuje tylko do 4.0 a tutaj z logów błędu instalacji na

komputerze magazynowym wynika że wymagana jest wersja 4.5.

Installation of the Microsoft .NET Framework 4.5 is not supported on this operating system. Contact your application vendor.

 

Chyba że da się to jakoś ominąć ?

Link to postu

Skąd mam pobrać wersję przekompilowaną do 4.0 ?

 

W aktualnej działającej wersji pojawia się info o aktualicji, po czym po pobraniu jest info:

Nie można zainstalować ani uruchomić aplikacji.

Wymaga ona, aby zestaw System.Web.Razor (wersja 1.0.0.0) został najpierw zainstalowany w globalnej pamięci podręcznej zestawów (GAC).

 

Skontaktuj się z administratorem systemu.

 

Oczywiście to co się pobiera, nie instaluje się w XP żądając biblioteki 4.5, zresztą rozmiar pliku setup jest dokładnie taki jak poprzednio, więc nie wiem czy link / plik z postu w temacie do wersji demo został w ogóle zaktualizowany.

 

Proszę o wyjaśnienie / instrukcje dalszego postępowania.

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

OK co tym softem.

Niby już mam ko skonfigurowanego w środowisku testowym ale jak chciałem uruchomić na XP w magazynie - nie daje się.

 

Udostępnione wersje tam nie instalują się informując o błędach / brakach w wersji NF - pisałem o tym wcześniej. Nowa wersja, która miała to naprawić także nie działa, kody błędów wspomniane przez innych czyli okno z "system.web.razor"

 

Czy to może działać na XP czy Nie ?

 

Link to postu

Niestety nie. Jednak pełnych odpowiedzi brak od autora.

 

Wierzyłem że wreszcie będzie coś ciekawego do wykorzystania i... ta aplikacja spełnia moje założenia ale... nie działa poza moim środowiskiem testowym (Win7) czyli w magazynie na komputerach z systemem XP nie udało się jej uruchomić.

 

Opublikowano więc wersję korzystającą z Net Framework wersji działającej na XP jednak podczas próby instalacji występują wspomniane błędy

Wymaga ona, aby zestaw System.Web.Razor (wersja 1.0.0.0) został najpierw zainstalowany w globalnej pamięci podręcznej zestawów (GAC).

 

Co dalej z softem, obsługą, wsparciem - nie wiem.

 

Prosiłbym o odpowiedź autorów - czy będzie to zgodne z XP czy nie ?

Czy poprawiona wersja, którą opublikowaliście działa wam na XP czy nie ?

Jeśli tak, może jakaś specyfikacja środowiska ?

Link to postu

Wierzyłem że wreszcie będzie coś ciekawego do wykorzystania i... ta aplikacja spełnia moje założenia ale... nie działa poza moim środowiskiem testowym (Win7) czyli w magazynie na komputerach z systemem XP nie udało się jej uruchomić.

 

Mi akurat na Win7 x64 nie działa, a przed zmianami działał. No to czekamy dalej na odpowiedz autorów ;)

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Spoko :)

Trafiłem na wątek, pomyślałem, spróbuję :)

Oczywiście nie działa . . . Potem Patrzę na datę, ostatnie posty z grudnia 2014, prawie miesiąc temu.

Może by tak potestować u siebie i wypuścić wczesną betę DZIAŁAJĄCĄ jakkolwiek a pote pytać czego brakuje, co nie działa?

Czytam 7 stron wątku żeby się dowiedzieć, że autorka olała użytkowników :)

Powodzenia

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...