Skocz do zawartości

Rodzaj płatności w powiązaniu z Zewnętrznym Systemem Płatności

Polecane posty

Witam

Pojawił się problem. W ustawieniach Sello w Zewnętrznym Systemie Sprzedaży, w integracji z Subiektem w ustawieniach Dokumenty, możemy edytować ustawiane rodzaje płatności.

Chodzi o "Dokumenty w zewnętrznym systemie".

Po zmianie FS na Przedpłacie na "Zapłacono przelewem" w Subiekcie i tak dokument sprzedaży wystawia z płatnością "gotówka".

Czy ta konfiguracja nie działa? Proszę o pomoc, bo nie mogę wystawiać dokumentów KP i na fakturze pisać ludziom "zapłacono gotówką" bo mi urząd skarbowy za to głowę utnie.

Proszę o pomoc, czy może coś źle skonfigurowałem.

Link to postu

Witam

Pojawił się problem. W ustawieniach Sello w Zewnętrznym Systemie Sprzedaży, w integracji z Subiektem w ustawieniach Dokumenty, możemy edytować ustawiane rodzaje płatności.

Chodzi o "Dokumenty w zewnętrznym systemie".

Po zmianie FS na Przedpłacie na "Zapłacono przelewem" w Subiekcie i tak dokument sprzedaży wystawia z płatnością "gotówka".

Czy ta konfiguracja nie działa? Proszę o pomoc, bo nie mogę wystawiać dokumentów KP i na fakturze pisać ludziom "zapłacono gotówką" bo mi urząd skarbowy za to głowę utnie.

Proszę o pomoc, czy może coś źle skonfigurowałem.

 

Czy po zmianie ponownie uruchomiłeś wszystkie instancje sello i subiekta (może nawet restart komputera dla pewności)?

Link to postu

Hmmm....

 

Ja mam właśnie tak ustawione i u mnie wybiera Przelewem.

 

A w Subiekcie masz włączoną opcję "Zapłacono przelewem" ?

 

Co jest wybrane w okienku Subiekta gdy ręcznie wybierzesz w Sello "Dokumenty końcowe"->"Utwórz" ?

Czy jest zaznaczone dobrze, a dopiero w Subiekcie się źle zapisuje, czy też tutaj też jest źle ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...