Skocz do zawartości

Windows 10 Technical Preview - Sello wysypuje sie po kilku minutach.

Polecane posty

  • 4 miesiące temu...

Jeszcze parę miesięcy pozostało do wyjścia W10, ale zobaczcie, że teraz aktualizacja będzie na masową skalę, dzięki rozdawaniu tej wersji za darmo.

 

I teraz pytanie czy aktualizować od razu.

Każdy ma wiele programów, które mogą nie działać z nowym Win10.

 

Sam się zastanawiam czy od razu uaktualniać czy zaczekać, aż MS ponaprawia parę błędów.

 

Pamiętacie Vistę ?

Tam to dopiero programy nie działały.

Aż MS wymyślił certyfikat dla programów "Vista compatible".

Link to postu

Ustawienie trybu zgodności niestety nie pomaga, przynajmniej u mnie. Program wiesza się z taką częstotliwością, że chyba wrócę do zarządzania za pomocą maili i folderów... Generalnie sypie się przy co drugiej operacji. Boję się cokolwiek kliknąć...

 

Przed chwilą wysypał się tylko dlatego, że zwinąłem go do paska zadań na czas pisania postu i chciałem przywrócić... Zastanawiam się, jak po takich zawiechach wygląda struktura bazy danych.

Link to postu

Ustawienie trybu zgodności niestety nie pomaga, przynajmniej u mnie. Program wiesza się z taką częstotliwością, że chyba wrócę do zarządzania za pomocą maili i folderów... Generalnie sypie się przy co drugiej operacji. Boję się cokolwiek kliknąć...

 

Przed chwilą wysypał się tylko dlatego, że zwinąłem go do paska zadań na czas pisania postu i chciałem przywrócić... Zastanawiam się, jak po takich zawiechach wygląda struktura bazy danych.

 

 

Hmmm....

 

No ale rozumiem, że Sello na Windows 10 Technical Preview masz zainstalowane wyłącznie do testów ?

Link to postu

Zapisy do bazy danych są wykonywane w transakcjach, więc albo się udadzą albo nie. Zawieszenie programu nie powinno zatem uszkodzić danych ani bazy.

 

Proszę do nas przysyłać pliki dmp generowane przy nagłym zamknięciu Sello. Szczegóły w mojej sygnaturce w linku FAQ.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Z tego co wiem, Ci co się zapisali na 10-kę i ci z TPreview mają dostać 10-kę za ok. 2 tygodnie. Pewnie od razu nie warto instalować na głównym komputerze z sello...

 

Ja miałem TP z 2 miesiące temu, ale w końcu się nie dawał uruchomić, więc teraz nie testuję.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...