Skocz do zawartości

Wyświetlanie nowych zamówień w Subiekcie

Polecane posty

Automatycznie nie, ale możesz zaznaczyć wszystkie transakcje CTRL-A

i wybrać Grupuj wg formularzy.

 

Wówczas zgrupują się wszystkie transakcje za jednym razem.

 

Grupowanie wg. formularzy ma dwie wady:

1. po zgrupowaniu nie uruchamia się synchronizacja z subiektem.

 

2. uznanie płatności w transakcji, gdzie tak naprawdę nie powinno jej być. https://forum.sello.pl/index.php?topic=10526.0

 

Link to postu

To wróć do tego wątku, który podlinkowałeś  :D

W pojedynczych też to występuje.

 

Ale dlaczego mam wracać ? Przecież piszemy o grupowaniu.

 

Edit:

Myślałem, że wcześniej napisałem o wadach grupowania wg. formularzy względem grupowania wg. klienta ok. dlatego napiszę to tak:

 

Grupowanie wg. klienta pozwala nam na wyłapanie właśnie takich "fejkowych" wpłat (czyt. pojedyńczych transakcji).

 

Dlatego też, nie polecam grupowania wg. formularzy.

 

 

A o automacie już dawno pisali, od tego czasu.... długa broda mi urosła https://forum.sello.pl/index.php?topic=368.0

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
Dnia 24.10.2017 o 21:29, Piotr Niewiński napisał:

Tak, masz rację

zdefiniowałem - ustawienia, słowniki, szablony notatek, dodaj domyślną notatką, zaznaczone szablon domyślny oraz dokument,

niby działa ale jest jeden problem - jeśli nabywca kupi 5 produktów i w formularzu pozakupowym doda wiadomość dla sprzedającego - to ta wiadomość dodawana jest 5 razy do ZK taka sama do pola uwagi (tak jakby dla każdego produktu oddzielnie),

coś robię nie tak ?

I teraz pojawia się zasadniczy problem,

pole UWAGI w ZK ma określoną pojemność i jeśli klient kupi na kilku aukcjach - wstawi jakąś wiadomość dla kupującego oraz wybierze odbiór w punkcie - to dane tego punktu nie zmieszczą się w polu UWAGI w ZK (bo wstawiają się na końcu uwag).

bardzo proszę o pomoc, bo przy braku tej informacji wysyłamy przesyłki na adres kupującego - i robi się afera.

Link to postu

Tak - pole UWAGI jest krótkie, ja nie mogę np numerów seryjnych wszystkich tam zmieścić, przeniosłem je do innego pola "UWAGI DO POZYCJI". Może możesz coś skrócić? Pole UWAGI są raczej zależne od Subiekta niestety i Sello Team pewnie nie ma możliwości wydłużyć go, chociaż przydałoby się dłuższe.

Link to postu
Dnia 6.04.2018 o 20:28, HotKey . napisał:

Tak - pole UWAGI jest krótkie, ja nie mogę np numerów seryjnych wszystkich tam zmieścić, przeniosłem je do innego pola "UWAGI DO POZYCJI". Może możesz coś skrócić? Pole UWAGI są raczej zależne od Subiekta niestety i Sello Team pewnie nie ma możliwości wydłużyć go, chociaż przydałoby się dłuższe.

A podpowiesz, jak zdefiniować, aby wiadomość od kupującego na allegro wklejała się do "uwagi do pozycji" ?

Link to postu
14 godzin temu, Piotr Niewiński napisał:

A podpowiesz, jak zdefiniować, aby wiadomość od kupującego na allegro wklejała się do "uwagi do pozycji" ?

Ja mam tam umieszczane numery seryjne towarów, które skanuję niestety na piechotę czytnikiem kodów kreskowych, lepsze to niż wklejanie do pola UWAGI, bo wówczas nie wiadomo który numer do którego urządzenia jest, oraz większe zlecenia nie mieściły się w polu UWAGI.

 

W Polu UWAGI mam tylko najważniejsze informacjt pt. data płatności z emSzmalla i inforamcje o gwarancji, rękojmi.

Edytowane przez HotKey .
Link to postu

Mam wrażenie, że nikt mnie nie rozumie,

więc załączę screan,

sk.thumb.jpg.1c5931dfc2086044c5b82831ee87452a.jpg

klient kupił 4 produkty i wypełnił pole wiadomość dla kupującego,

wiadomość jest powtarzana 4 razy w notatkach przez co pole adres punktu odbioru nie ma prawa się zmieścić do pola uwagi w ZK

a jeśli klient kupi na 10 aukcjach to tym bardziej,

pytanie więc, czy notatka z Nr.5 - może być wyświetlana w Nr.1 ??

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...