Skocz do zawartości

Rozsypujący się szablon aukcji

Polecane posty

Witam.

 

Po wprowadzeniu kodu do edytora Sello,

szablon jest rozsypany, ale po włączeniu testowej aukcji:

- na Mozilla, Chrome, Opera aukcja wygląda prawidłowo

- na IE jest rozsypany szablon

 

Co może być powodem takiego zjawiska?

 

Pozdrawiam

Gabriel.

 

Zapewne trzeba go tak napisać, żeby bez sello na IE wyświetlał się prawidłowo.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Witam, mam taki sam problem. We wszystkich przeglądarkach szablon wyświetla się prawidłowo natomiast w Sello nie. Wszystko jest sciągnięte do lewej krawędzi.

Problem w tym, że nie posiadam w kodzie elementów Body.

 

Co można zrobić, żeby sello wyświetlało szablon poprawnie?

 

Czy to w czymś przeszkadza, że w Sello jest po prawej stronie, jeśli na allegro jest poprawnie?

Link to postu

Po pierwsze mi to nie robi problemu. Chociaż w edytorze wizualnym jest  o wiele łatwiej i szybciej wszystko ustawiać.

 

Po drugie nie tylko ja ustawiam teksty opisowe reklamowe itp. I osoby które z tego korzystają wolą mieć wszystko na odpowiednim miejscu.

 

Po trzecie nie wiem po co się wypowiadać w wątku skoro nie ma się zamiaru pomóc w rozwiązywaniu problemu.

Link to postu

Po trzecie nie wiem po co się wypowiadać w wątku skoro nie ma się zamiaru pomóc w rozwiązywaniu problemu.

 

Próbowałem Ci wskazać, że to nie ma znaczenia z punktu widzenia wystawienia aukcji na allegro.  :D

 

A jeśli chodzi o edytor w sello, który wyświetla wszystko po lewej (u mnie tak też jest) to na razie - o ile wiem - nic się nie zmieni. To grubsza zmiana w sello i ST odkłada to na później.

 

Link to postu

Rozumiem, że czas wypuszczenia poprawki jest "bliżej nieokreślony" ? :)

 

Raczej tak, teraz jest przygotowywana wersja z automatycznym zwiększaniem/zmiejszaniem/kontrolą ilości sztuk na allegro. Nie sądzę, żeby w tej wersji była zmiana edytorów. Trzeba poczekać na BartKa, niech się wypowie oficjalnie (z jego stopki wynika, że nie będzie go do 5.06). Wiadomo jedynie na kiedy plaunją: Wersja 1.19 BETA: lipiec 2015

Link to postu

Po pierwsze mi to nie robi problemu. Chociaż w edytorze wizualnym jest  o wiele łatwiej i szybciej wszystko ustawiać.

 

Po drugie nie tylko ja ustawiam teksty opisowe reklamowe itp. I osoby które z tego korzystają wolą mieć wszystko na odpowiednim miejscu.

 

Po trzecie nie wiem po co się wypowiadać w wątku skoro nie ma się zamiaru pomóc w rozwiązywaniu problemu.

 

 

Na edytor graficzny w Sello nie ma co patrzeć.

Po pierwsze ten edytor nie ładuje domyślnych stylów Allegro.

Po drugie nawet te style, które są w Twoim szablonie interpretuje błędnie.

 

Edytor graficzny z Sello nadaje się jedynie do bardzo prostych szablonów.

 

Ale nie ma też potrzeby korzystania z niego.

 

Jeżeli robicie opisy aukcji - róbcie je w polach własnych towarów.

Tekstowo.

 

Przy prawidłowo ustawionych polach własnych w szablonach nie ma potrzeby przedzierania się przez HTML przy opisywaniu każdego produktu.

Szablon robi się raz i zapomina o nim.

Link to postu

Jeżeli robicie opisy aukcji - róbcie je w polach własnych towarów.

Tekstowo.

 

Przy prawidłowo ustawionych polach własnych w szablonach nie ma potrzeby przedzierania się przez HTML przy opisywaniu każdego produktu.

Szablon robi się raz i zapomina o nim.

Dokładnie. Robię tak samo :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...