Skocz do zawartości

Sello - graficzny szablon opisu

Polecane posty

Witam serdecznie,

Mam pytanie dotyczące szablonu opisu w Sello.

Stworzyłem grafikę, odpowiednio ją pociąłem i zapisałem jako plik HTML. Kod wklejam do Sello. Wszystkie grafiki umieszczam na serwerze ftp. Na podglądzie wszystko działa.

 

Screen: http://serwer1447562.home.pl/dane/1.png

 

Natomiast po wklejeniu kodu jest on automatycznie modyfikowany. Ucina końcówki <html> </html>

wygląda to tak:

http://serwer1447562.home.pl/dane/2.png

 

Na podglądzie wszystko działa, pobiera zdjęcia produktów ich opisy. Natomiast podczas tworzenia próbnej aukcji na allegro nie wyświetla się nic. Zamiast całego szablonu jest tylko cienki na kilka pixelów pasek.

 

W związku z tym mam pytanie. Czy sello obsługuję tego rodzaju szablony aukcji? Jeżeli tak to bym prosił o pomoc. Jak trzeba mogę wkleić kod html, który wklejam do sello.

Link to postu

Najpierw sprawdź czy Allegro obsługuje takie szablony, bo z tego co kojarzę, to pozycjonowanie absolutne nie jest dozwolone.

 

A Sello wystawi to co mu się wpisze. No, może z małymi poprawkami :)

 

Jednak na pierwszy ogień proponowałbym zapoznanie się z tworzeniem opisów aukcji na Allegro, bo z tego co piszesz wnioskuję, że raczej dopiero wgryzasz się w ten temat (ucinanie < html >).

Link to postu

Strona internetowa składa się z nagłówka <html> oraz <body>, w której umieszczony jest kod właściwy strony. Strona nie może zawierać więcej niż jeden element html. Wysyłając opis do Allegro trzeba pamiętać, że ten kod jest przerabiany i usuwany jest m.in. znacznik html, pozostawiana jest zawartość elementu body.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...