Skocz do zawartości
Forum użytkowników

HotKey .

Użytkownik
 • Ilość treści

  2273
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  4

Wszystko napisane przez HotKey .

 1. Nie to są aukcje, które normalnie od lat "wiszą" na Allegro, problem jest z tym, że one w trakcie auktualizacji się "odrywają" jakoś od ofert w Sello i trzeba je od nowa pobrać PPM---> pobierz brakujące dane i dopiero wtedy wychodzą. Generalnie jest problem wiele razy w ciągu dnia trzeba "popychać" różne aukcje które od lat wiszą na Allegro w systemie aktualizacji ilości przy każdej sprzedaży do Allegro.
 2. Tak ta sama aukcja jakiś czas się aktualizuje, potem nagle nie chce i trzeba pobrać pełne dane lub PPM, ten PPM też czasami nie pomaga, ale za którymś razem załapuje. Cały czas wojuję też ze zdjęciami, kurde w wersji takiej, że co sprzedaż aktualizuję zmiany na Allegro przy ostatnich poprawkach te zmiany rzadko wychodzą całe ...
 3. No tak, tylko że jak masz po kilka szablonów w jednym sklepie a używasz głównie jednego, to wtedy wyrzuca wszystkie i jest więcej roboty z kasowaniem szablonów. Pomysł jest dobry też kiedyś o tym myślałem, ale Sello Team ma tyle roboty ze zmianami na Allegro, że nie ma nawet co prosić.
 4. Powiem tak, moje Sello aktualizuje stany magazynowe z Subiektem i każda sprzedaż natychmiast wysyła stany do Allegro. W tej konfiguracji błąd poniższy mam co kilkanaście minut, lecz dotyczy on zdecydowanej mniejszości zmian, większość zmian zawsze wychodzi. Pomaga pobranie PPM ofert które nie chcą wychodzić, zdecydowanie nie pomaga forsowanie i ponawianie wysyłki bez pobrania od nowa aukcji PPM. Jak dla mnie mechanizm nie działa - albo Sello wciąż myli daty, albo Allegro nie przyjmuje zmian.
 5. problem jest co raz większy. Znikają całe zdjęcia bez powodu. Co najgorsze dokładnie te same zdjęcia w dokłądnie tych samych kopiach aukcji są OK, także problem jest jakiś ... stochastyczny losowy.
 6. Ad2. nie pomaga autoryzacja kont, problem co jakiś czas powraca.
 7. Problem jest taki, że to raz przechodzi o raz nie bez wyraźnego powodu.
 8. Tak więc coś działa niestabilnie, podejrzewam, że serwery Allegro coś chrzanią. Raz przechodzą, raz trzeba dwa razy pobrać pełne dane, a raz wystarcza PPM, a innym razem PPM też nie daje rady. W temacie zdjęć proszę bardzo:
 9. Sello 1.31.0 OREO REVOLUTION Niestety problem powraca wygląda to tak, że raz Sello jest w stanie wysłać zmiany sztuk, a po chwili nie:
 10. Pytanie do Sello Teamu, czy mogę podesłać Wam tego maila, co się nie podpina w formacie *.MSG lub *.EML abyście go sobie zaimportowali do skrzynki pocztowej i sprawdzili, czemu on się nie podpina? Mam z tym ... cholerny problem !!!
 11. Dodam, że dzisiaj dostałem w krótkim czasie 4 odpowiedzi na różny mailing z czego Sello podpięło mi 3, zaś GESTOR wszyskie 4, także nie jest to problem adresu mailowego, lecz inny. Przejrzałem te 4 maile i: 2 z maili które Sello podpięło to odpowiedzi na mailiing od Allegro (pt. zakupiłeś towar etc.) - te zostały podpięte przez Sello i GESTORA, 3 mail to był autoresponder z serwera skrzynki pocztowej - odpowiedź na ten autoresponder też została podpięta przez SELLO i GESTORA. zaś 4 mail to opdowiedź na mailing z Sello - te nie zostały podpięte przez Sello, tylko przez Gestora ! Prawdopodobny WNIOSEK: Sello nie podpina maili wysłanych w odpowiedzi na własny (sellowy) mailing.
 12. Hmmm gubienie zdjęć wciąż mam. I teraz jak Allegro coś takiego znajdzie, to są dodatkowe błędy, ale sprawa do ogarnięcia ręcznie, tzn można ręcznie pobrać wszystko i wtedy zdjęcia się pojawiają, trzeba niestety tylko poczekać. Niestety, tzn jest ono gdy na serwerze odpalę pobieranie pełne danych, to pakowacze płaczą, że nie widzą co jest w ofercie do póki się wszysko nie ściągnie.
 13. Mam ten sam problem, oferta od wielu lat nie było z nią problemów, nagle mam paski czarne.
 14. Jeśli taka blokada wynika z regulaminu to niestety między firmami umowy mogą być bardzo szerokie i bardzo dalekosiężne. Bierz prawnika i bij się, powiadom Wyborczą i TVPis i TVNpoko nie znam rozwiązania prawnego, załóż nową firmę, nowe łącze internetowe.
 15. Uwaga po poprawce 1.32.1 większość aukcji wyszło, jednak przed ich wysłaniem trzeba pobrać pełny zestaw danych z Allegro, nie wystarczy PPM -- > pobierz pełne dane (opisy i zdjęcia). Do tego pełne pobranie zrobiłem aż dwa razy, dopiero wtedy wszystko wyszło. Tylko po pełnym pobraniu Sello jest w stanie wysłać aukcje z błędem "Nie można zmienić planowanej daty wystawienia". Teraz zostały inne błędy m.in: oraz gdy Sello "zgubi zdjęcia" do oferty aukcje takie też już nie wychodzą, znów pomaga dopiero pobranie pełnych danych i problem też znika.
 16. Są trwające. Na dzisiaj Sello nic nie jest w stanie zaktualizować po sprzedaży. RATUNKU !!! tzn głównie ilości nie aktualizuje (nie zmniejsza w ogóle po sprzedaży). Jest w stanie zamknąć te aukcje, ale nie zmienia im stanów.
 17. Cały czas nie działa podpinanie maili nawet bez plusika w adresie maila. Dodam, że jestem szczęśliwym użytkownikiem Gestora GT i te same maile w Gestorze tym samym w Subiekcie mi się podpinają, nie działa tylko podpisanie w Gestorze maili z plusikiem.
 18. Poza tym, korespondencja ląduje mi właśnie z tego powodu w innej skrzynce mailowej nie u tego sprzedawcy a ja za to opierdzielałem handlowców, że gdzieś na etapie mailingu coś źle odpisują. Prośba o poprawkę, bo ja już właśnie tutaj znalazłem rozwiązanie problemów moich z mailingiem, tym bardziej, że zakupiłem GESTORA i teraz wiem już czemu mi maile z centrali "lądują" w Filii w innym mieście.
 19. Świetnie pochwalcie się jak już coś będzie można pokazać !
 20. Programy konkurencji też nie są bez opóźnień. Każdy ma podobny los. Ja tam bez SGT nie wyobrażam sobie prowadzenia sensownego sklepu.
×