Skocz do zawartości

Licencja z allegro

Polecane posty

Zakupiłem licencję z allegro (wiadomo dlaczego), z tym, że sprzedawca zamiast wysłać mi kod mailem, wysłał mi box'a pocztą, a przed świetami będzie szło z tydzień. Jutro kończy się licencja. Moje pytanie brzmi: kod jest ważny od momentu wpisania, czy od momentu sprzedaży? Kupiłbym sobie drugi kod od innego sprzedawcy z wysyłką mailem, a to co przyjdzie wykorzystam za pół roku do drugiego konta. Tylko pytanie czy kod będzie jeszcze ważny?

Link to postu

Zakupiłem licencję z allegro (wiadomo dlaczego), z tym, że sprzedawca zamiast wysłać mi kod mailem, wysłał mi box'a pocztą, a przed świetami będzie szło z tydzień. Jutro kończy się licencja. Moje pytanie brzmi: kod jest ważny od momentu wpisania, czy od momentu sprzedaży? Kupiłbym sobie drugi kod od innego sprzedawcy z wysyłką mailem, a to co przyjdzie wykorzystam za pół roku do drugiego konta. Tylko pytanie czy kod będzie jeszcze ważny?

 

Wpisania, zdecydowanie. Dopiero wtedy wiadomo do którego konto został przydzielony. Na 99%. Kody chyba nie mają terminu ważności, nie spotkałem się z takim ograniczeniem (bo czemu miały by mieć jak mogą leżeć u sprzedawcy na półce...)

Link to postu

Jak by u producenta było taniej, to nikt by u dystrybutorów nie kupował.

No właśnie, przekonanie, że u producenta ma być najtaniej istnieje, ale gdyby tak miało było to sieć sprzedaży pada... a potem często i producent, bo nigdy nie sprzeda tyle sam, co wielu sprzedawców...

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...