Skocz do zawartości

Panele Allegro

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...

Czy macie jakieś statystyki jak często klient klika w tego typu panele? Mi się zdarza klikać ale tylko jeśli są w nich całe kategorie, np. lampy błyskowe, tła itp. W zasadzie wszelkie reklamy innych towarów bezpośrednio odbieram jak to reklamę się odbiera, czyli ignoruję :). Nawet na tej aukcji chwilę mi zajęło znalezienie panelu ;).

Link to postu

Czy macie jakieś statystyki jak często klient klika w tego typu panele? Mi się zdarza klikać ale tylko jeśli są w nich całe kategorie, np. lampy błyskowe, tła itp. W zasadzie wszelkie reklamy innych towarów bezpośrednio odbieram jak to reklamę się odbiera, czyli ignoruję :). Nawet na tej aukcji chwilę mi zajęło znalezienie panelu ;).

 

Klika mało. Póki co wychodzi mi 2-3% w stosunku do wyświetleń.

 

A czy ja klikam ?

Czasem tak.

 

Zwykle gdy coś kupiłem i szukam dopełniacza do paczki. Wtedy najpierw przeglądam panel i patrzę czy coś fajnie wygląda.

 

Ale gdy wiem, że nic nie potrzebuję to faktycznie omijam panel.

 

U am123 panel jest sprytnie wkomponowany w szablon, wygląda jak produkty dodane ręcznie na stałe.

 

Taki panel trudniej jest ominąć z automatu, bo nie wygląda jak coś do ominięcia  :D

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

też zastanawiam się nad tym rozwiązaniem. U mnie ma ciut inny aspekt.

 

Otóż allegro przebudowało w ostatnim czasie swoją wyszukiwarkę i tam z automatu dość mocno szuka również w opisach i dlatego często otrzymujemy wyniki wyszukiwania dalekie od tych, których byśmy sobie życzyli.

 

Czy proponowane panele w tym wątku są również widziane przez wyszukiwarkę allegro?

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Witajcie,

w kwestii wyszukiwarki Allegro i wstawianiu dynamicznej treści do opisów aukcji, aby mogła być odczytywana przez mechanizmy Allegro, to niestety jest to technicznie niemożliwe.

Wiąże się to z tym, że w opisach aukcji w Allegro mamy możliwość użycia wyłącznie statycznego tekstu HTML + CSS.

Dlatego @legend oraz @Ks. Robak - szukanie takiego rozwiązanie to strata czasu.

 

Niemniej jednak warto korzystać ze wszystkich możliwości jakie Allegro pozostawiło użytkownikom. Ładny, czytelny szablon, delikatna wkomponowana reklama dodatkowych produktów w ofercie. Bardzo dobrym sposobem jest umieszczenie listy kategorii produktów jakie mamy w sklepie, statystyki potwierdzają, że klienci często klikają w kategorie. A także zdjęcia z zewnętrznego serwera, czy tzw. duszki, czyli puste obrazki, które w razie potrzeby można zamienić na obrazek z treścią na serwerze - dzięki temu na wszystkich aukcjach możemy coś ogłosić, np. informację o urlopie.

 

Warto zainteresować się również nowością na rynku - interaktywnymi panelami aukcji Allegro. Nasz nowy serwis pozwala na korzystanie z unikalnych rozwiązań, które są o wiele bardziej skuteczne (jeśli chodzi o stopień konwersji) od zwykłych paneli.

 

Nie ma sensu wymieniać wszystkich zalet, wystarczy zobaczyć przykładowe panele aukcji, a wspomnieć warto tylko o nowoczesnym, świeżym wyglądzie, interaktywności, która zwiększa konwersję, błyskawicznym czasem ładowania oraz zaawansowanym instalatorze, który pozwoli na umieszczenie panelu na wielu (wszystkich) aukcjach za pomocą kilku kliknięć.

 

Żadnego namawiania - oceńcie sami.

panel-Tokio.png.940337f83d61f4250e65e4f01302f483.png

Link to postu

Fajna reklama ale jakie to ma znaczenie jak jest tylko kwestią czasu zanim Allegro całkowicie wyłączy HTML i CSS w opisach aukcji i zostanie tylko sam tekst bo Allegro wie najlepiej, że tego oczekują klienci i spowoduje to 12% wzrost sprzedaży ;)

 

Tak jest.

Nie ma sensu wstawiania paneli do swoich aukcji, bo przecież Allegro już oferuje panele na głównej stronie, a nawet pod każdą aukcją.

 

Takie panele w aukcji tylko zniechęcają klientów do kupowania, bo klient nie wie gdzie ma klikać i czy to co widzi wchodzi w skład oferty.

Każdy komu spadły obroty o 12% jest sam sobie winien.

Link to postu

 

Nie ma sensu wstawiania paneli do swoich aukcji, bo przecież Allegro już oferuje panele na głównej stronie, a nawet pod każdą aukcją.

 

Takie panele w aukcji tylko zniechęcają klientów do kupowania, bo klient nie wie gdzie ma klikać i czy to co widzi wchodzi w skład oferty.

Każdy komu spadły obroty o 12% jest sam sobie winien.

 

Co Ty pleciesz max głupoty

 

Polecam jedyny słuszny panel UltraPanel

https://ultrapanel.pl/

 

Zaznajom się z konfiguracją, funkcjonalnością, możliwymi ststystykami i możliwościami zmian..

 

Bo z tego co Tu widzę, to piszesz naprawdę farmazony

 

Polecam, używam od lat, max szybki, nigdy nie zawiódł, bardzo dobry hotline

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...