Skocz do zawartości

Zlecę czyszczenie bazy sello

Polecane posty

  • 3 lata później...
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Zlecę czyszczenie bazy sello

Już od dawna były prośby o to aby pojawił się jakiś mechanizm czyszczący bazę, miał być i dalej nie ma...

Dodano usuwanie zdjęć co z tego jak się trzeba przy tym narobić a i tak jak gdzieś w jakiejś aukcji zostanie to to zdjęcie z bazy nie zniknie.

Moja baza ma 10 lat, też ostatni rok historii by z zapasem wystarczył, zdjęcia nie używane od roku też mogły by z bazy się samoczynnie usuwać...

Link to postu

Mamy w planach najbliższych udostępnienie mechanizmu czyszczącego. Ale jest/było kilka przeszkód, które uniemożliwiały jego wypuszczenie do tej pory. Część z nich już rozwiązaliśmy, pozostałe są rozwiązywane aktualnie. Dopiero po rozprawieniu się z nimi wypuścimy funkcje czyszczące. Możliwe, że będzie to już w najbliższej wersji 1.31, ale nie mam jeszcze całkowitej pewności.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...
40 minut temu, Bartek B napisał:

Witam, czy pojawiły się nowe informacje na temat możliwości czyszczenia bazy w nadchodzącej wersji 1.31. Problem palący, baza rozrasta się do niesamowitych rozmiarów co powoduje zawieszanie się już i tak bardzo wolno działającego programu.

Coś będzie - o ile wiem - najprawdopodobniej w najbliższej wersji Sello.

image.png.098ad62a2d5f0ffde654bc5a256efca6.png

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...