Skocz do zawartości

K-EX nowe API

Polecane posty

Z poziomu API (według dokumentacji) można wybrać jedynie położenie etykiety na kartce A4. Sello pobiera etykiety zakładając, że cała kartka A4 jest czysta. Nie wiem zatem jaki to ma związek z problemem z drukowaniem?

PROBLEM JEST TEGO TYPU ZE POBIERA SIĘ ETYKIETA A6 NA KARTCE A4

WIEC NIE DA SIE TEGO WYDRUKOWAC NA ZEBRZE CHYBA ZE ROBI SIĘ OBRÓT ETYKIETĄ I DOPASOWUJE DO WYDRUKU

ETYKIETA MOŻE SIE POBIERAC W FORMACIE A4 ALE MUSI BYC NA CAŁA STRONĘ A NIE TYLKO 1/4 KARTKI

Link to postu

Ja wiem jak to wygląda na stronie Geis, tylko chodzi mi o to, że Sello obecnie obsługuje tylko etykiety na A4 a tych wydruków mieści się tam 4 - dlatego jest obrócony w tę stronę.

 

Opcja drukowania etykiet na drukarki termiczne pojawi się w najbliższej wersji.

 

Można w nowym sello poprawić żeby z telefonów znaki specjalne usuwały (nawiasy pauzy) do GEISA?

Zobaczymy co da się zrobić :).

Link to postu

wydruk jest wazniejszy niz nawet te telefony

nawiasy pojawiają sie rzadko a reczne przekrecanie dziesiątek etykiet dziennie - masakra

 

Kup se papier naklejkowy podzielony na na 4 etykiety i drukuj tymczasowo na drukarce zwykłej

 

ja tak robię. Bo 40 naklejka przekręcić to masakra bo jak drukujesz 4 etykiety to masz na jednej kartce wtedy

Link to postu

Jeśli ktoś ma błąd, zawierający w drugiej linii treść:

 

There was an error deserializing the object of type InsERT.Sello.KEXDriver.KEXDataExchange.ManagedSide.CreatePackageRequest. Encountered unexpected character 'X'. ---> System.Xml.XmlException: Encountered unexpected character 'X'.

 

to wynika on z umieszczenia gdzieś w danych adresowych kupującego lub w danych firmy podwójnego cudzysłowu ". W takim wypadku proszę usunąć wspomniane znaki, co umożliwi utworzenie paczki. Zamiast litery X będzie pierwsza litera po cudzysłowie, np. "Test" spowoduje wyświetlenie w treści błędu litery T w miejscu X.

 

Problem oczywiście zostanie poprawiony w najbliższej wersji.

 

 

Link to postu

A wie ktoś może kiedy K-EX (czy tam GEIS obecnie) planuje wyłączenie starego API - bo widząc ilość problemów chętnie wstrzymałbym się do kolejnej wersji Sello (1.23), pytanie czy mogę tyle odczekać...?

 

I jeszcze jedna ważna sprawa - AWIZACJA E-MAIL - Kupujący potrzebują tej funkcjonalności. Nowa wersja serwisu przewiduje domyślnie taką funkcjonalność?

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...