Skocz do zawartości

Problemy przy ściąganiu transakcji

Polecane posty

Awarie nie dotyczą Sosnowca. Jednak dzieje się to wg regionów/serwerów/gps-a...? Wszystko schodzi przy pełnym pobieraniu bez problemu. Chyba od miesiąca mam włączone pełne na stałe... Tylko, że pełne u mnie trwa kilka minut... (tylko transkacje, bez danych o trwających etc...)

Link to postu

Dostałem taką wiadomość od opiekuna:

 

"Rzeczywiście, występowały problemy związane bezpośrednio z api, na którym działacie.

Dzisiaj rano przeprowadziliśmy wdrożenie, które powinno już rozwiązać problem. Jeśli tak się nie stało, proszę dać mi znać."

 

Jeszcze mnie czeka sprawdzenie tego.

Link to postu

e-kupowanie_pl bóg zapłac za tego screena

 

Odhaczyłem dokładnie to samo i w 10 minut ściągnęło mi wszystko wraz z aukcjami sprzed półtora roku które ręcznie wklepywałem z powodu niezaciągnięcia wcześniej przez Sello  :o8)

 

 

PS.

Jestem z Katowic, czyli po drugiej stronie granicy  ;)

 

Oby się lepiej sellowało!

 

PS

Kiedyś mieszkałem na Giszowcu. Też tam macie fajnie :)

Link to postu

I MAM JUŻ TEŻ INFO:

 

Rzeczywiście, otrzymałam nieoficjalną informację, że wdrożenie się nie powiodło...

Na tę chwilę sugerujemy korzystać z metody doGetSiteJournalDeals, która jest dedykowana obsłudze zdarzeń związanych z samą transakcją:

 

http://allegro.pl/webapi/documentation.php/show/id,742

 

podczas korzystania z tej metody opóźnienia nie występują.

Mam nadzieję, że chociaż tymczasowo rozwiąże to również Wasz problem opóźnień.

 

CZYLI DALEJ PEŁNE DANE I 5 GODZIN!!!

 

Link to postu

Nie, po prostu występuje problem z serwisem Allegro. Pobieranie szybkie ma opóźnienia, pobieranie pełne z kolei pobiera ogromne ilości danych. Problem z pobraniem informacji o sprzedaży powoduje z kolei większy niż zwykle ruch na serwerze Allegro, no bo każdy chce pobrać i nie może. To dalej prowadzi do wolniejszego działania i kolejnych problemów z pobraniem. Niestety awaria na dużym serwisie działa lawinowo i jeden problem powoduje powstanie kolejnych.

 

W wersji 1.22 będziemy mieć dla was alternatywne rozwiązanie do pobierania transakcji, obecnie je testujemy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...