Skocz do zawartości

zmiana cen na wielu aukcjach allegro

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a ja wezmę elektroniczne zwierzę, kurde kiedy to było ...

:D

ze 20 lat temu :D

Też się dziwiłem że w dzisiejszych czasach ktoś chciał by mieć takie coś jak jest to w każdym smartfonie, a dzisiaj smartfona musi mieć każde dziecko, choćby obiadu nie miało :( Takie czasy :(

 

Ale gadałem ze znajomym co handluje elektroniką jako przedstawiciel w jakiejś hurtowni to mówił mi że nawet sobie nie wyobrażam jaki jest popyt na "stare" sprzęty jak:

-aparaty kompaktowe - cyfrówki,

-odtwarzacze mp3,

-telefony stacjonarne,

-a nawet przenośne CD i boomboxy.

I co najlepsze to ludzie szukają markowych sprzętów, a nie tanich chińczyków - tylko który "markowy" producent jeszcze takie coś produkuje ;)

Link to postu

a ja wezmę elektroniczne zwierzę, kurde kiedy to było ...

:D

ze 20 lat temu :D

Też się dziwiłem że w dzisiejszych czasach ktoś chciał by mieć takie coś jak jest to w każdym smartfonie, a dzisiaj smartfona musi mieć każde dziecko, choćby obiadu nie miało :( Takie czasy :(

 

Ale gadałem ze znajomym co handluje elektroniką jako przedstawiciel w jakiejś hurtowni to mówił mi że nawet sobie nie wyobrażam jaki jest popyt na "stare" sprzęty jak:

-aparaty kompaktowe - cyfrówki,

-odtwarzacze mp3,

-telefony stacjonarne,

-a nawet przenośne CD i boomboxy.

I co najlepsze to ludzie szukają markowych sprzętów, a nie tanich chińczyków - tylko który "markowy" producent jeszcze takie coś produkuje ;)

 

Co do mp3 to bym chyba sam sobie kupił.

Mój telefon zżera 1% baterii na 1 min odtwarzania mp3.

A taka przenośna mp3 chodzi i chodzi.

 

Np. taka za 2000 zł

http://www.apple.com/pl/shop/buy-ipod/ipod-touch/128gb-z%C5%82oty

 

40 godzin odtwarzania  ;D ;D ;D

Link to postu

Może streamujesz te mp3 przez 3g ;).

 

Tak, będzie możliwość zmiany cen w ofertach z zakupami. Przy czym jest tutaj zastosowana zupełnie nowa technologia w stosunku do tej używanej wcześniej w Sello, więc tego typu nowe wdrożenia zawsze niosą ze sobą pewne prawdopodobieństwo pojawienia się jakichś nieprzewidzianych problemów. Jest to podyktowane tym, że funkcja zmiany cen jest oparta na zupełnie innym API (REST) i jak dotąd nie była ona używana w Sello.

Link to postu

BETA jest publicznie dostępna i każdy może ją zainstalować. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że zawsze może wyjść jakiś problem utrudniający lub uniemożliwiający pracę - choć takie rzeczy się raczej nie zdarzały w przeszłości. Tak czy inaczej dokładamy wszelkich starań aby wersja BETA nadawała się do użytku, jednak przezorność, kopia zapasowa bazy itp. jest wysoce wskazana :).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...