Skocz do zawartości

Sello 1.23.0 BETA - dyskusja, błędy, sugestie

Polecane posty

Zobacz w Opcjach internetowych na zakładce Zaawansowane czy masz włączone opcje

Użyj szyfrowania TLS 1.1

Użyj szyfrowania TLS 1.2

Użyj TLS 1.0

 

Jeśli to nie pomoże, spróbuj tutaj przywrócić ustawienia domyślne.

 

Edit: naprawiły się te style, czy logowałeś się na takiej "brzydkiej" stronie?

Link to postu

Buuuuu:

 

 

"Program Sello przestał działać" - to podczas zmiany cen. Nie było takich problemów do tej pory:

 

Pliki pomagające opisać problem:

 C:\Users\user1\AppData\Local\Temp\WERC6F2.tmp.WERInternalMetadata.xml

 C:\Users\user1\AppData\Local\Temp\WERD268.tmp.appcompat.txt

 C:\Users\user1\AppData\Local\Temp\WERD2C6.tmp.mdmp

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

 http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

 

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

 C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

 

 

A takto śmiga, jadę ceny na wszystkie możliwe sposoby ;D

 

Link to postu

Zobacz w Opcjach internetowych na zakładce Zaawansowane czy masz włączone opcje

Użyj szyfrowania TLS 1.1

Użyj szyfrowania TLS 1.2

Użyj TLS 1.0

 

Jeśli to nie pomoże, spróbuj tutaj przywrócić ustawienia domyślne.

 

Edit: naprawiły się te style, czy logowałeś się na takiej "brzydkiej" stronie?

 

 

Utkłem na tym samym .... :-X

 

Windows 10 64Bit.

Link to postu

"Program Sello przestał działać"

 

Mógłbyś podesłać te pliki do nas na sello@insert.com.pl?

 

A z tymi stylami to dziwna sprawa, u nas próbowaliśmy na wielu różnych maszynach i zawsze jest ładny ekran logowania. Spróbujcie po restarcie Sello czy wtedy strona wyświetla się już poprawnie, bo może mieć to związek z poprawką dotyczącą wersji przeglądarki HTML ładowaną w aplikacji.

Link to postu

Jest na to wyjaśnienie :). Sello przy uruchamianiu sprawdza i ustawia w rejestrze Windows tryb IE dla wewnętrznych przeglądarek HTML. Jest on ustawiany w momencie startu aplikacji. Dlatego też pierwsze uruchomienie nowej wersji Sello nadal uruchomi tryb zgodności z IE7, mimo, że w rejestrze już została wpisana wersja odpowiednia dla systemu.

 

Dlatego u nas działało, bo Sello było uruchomione więcej niż raz na tych komputerach.

Link to postu

Ceny w aukcjach trwających są zmieniane poprawnie ale tylko przy wysyłaniu ich pojedynczo. Gdy zaznaczymy dwie aukcje, gdzie chcemy zmienić cenę, Sello przestaje działać.

 

Dotyczy tylko zmiany cen (z ofertami lub bez - wg mnie bez znaczenia). Można natomiast zmienić dwie oferty, ale zmiany muszą się różnić (np. w jednej cena a w drugiej ilość).

 

Czy możecie to sprawdzić u siebie?

Link to postu

Ceny w aukcjach trwających są zmieniane poprawnie ale tylko przy wysyłaniu ich pojedynczo. Gdy zaznaczymy dwie aukcje, gdzie chcemy zmienić cenę, Sello przestaje działać.

 

Dotyczy tylko zmiany cen (z ofertami lub bez - wg mnie bez znaczenia). Można natomiast zmienić dwie oferty, ale zmiany muszą się różnić (np. w jednej cena a w drugiej ilość).

 

Czy możecie to sprawdzić u siebie?

 

 

Ja robiłem kilkanaście testów raz był crash programu, potem już jechało OK. Podeślę Bartkowi logi.

Wszystko mi przeszło aktualizowałem jedną, dwie, kilkanaście, w różnych sklepach na raz, z ofertami bez ofert, oprócz crashu wszystko przeszło.

 

Może sprawdź, czy na pewno autoryzowałeś te konta wszystkie ich właściwymi kontami, bo ja pomyłkowo raz autoryzowałem innym kontem Allegro i musiałem jeszcze raz poprawiać autoryzację.

 

Będę teraz pracował na tym, dam znać ;D ;D ;D

 

Restartnąłem PC, Sello, IE i na razie śmiga. Będę pracował teraz na tym, bo dopiero wróciłem.

Link to postu

Pliki pomagające opisać problem:

  C:\Users\user1\AppData\Local\Temp\WERC6F2.tmp.WERInternalMetadata.xml

  C:\Users\user1\AppData\Local\Temp\WERD268.tmp.appcompat.txt

  C:\Users\user1\AppData\Local\Temp\WERD2C6.tmp.mdmp

 

 

 

No tutaj trzeba chyba zaraz po crashu te pliki skopiować, bo do teraz nie został mi ani jeden.

 

Jak się coś wysypie, to je skopiuję i podeślę.

 

 

 

 

Filtrowanie po grupach towaru w oknie Aukcje - BAJKA.

Link to postu

Fajna jest ta nowa skórka. Bardzo ładna, odświeża i sprawia wrażenie stabilniejszej, niestety na górnych ikonach kilka razy dziennie pojawia się pozioma krecha, jakby problem z odświeżaniem, i spod "X" niebieskiego do zamykania programu wyłazi stary "X" taki jak w SGT typowy windowsowy, a nie tej w kolorze skórki Sello.

 

Pokażę to jak mi znów wyskoczy - zdarza się kilka razy dziennie podczas maksymalizowania programu i pomaga raczej tylko restart.

 

 

EDITED:

 

No długo nie musiałem czekać.

 

 

 

 

 

Już wiem, po włączeniu Sello, jak najadę mychą od góry na krawędź programu (tak jak bym chciał przeskalować zmniejszając okno Sello w dół) - wyskakuje belka okna spod skórki nowej Sello. I tak jak widać najeżdżam mychą na przycisk: AUKCJE oraz TRANSAKCJE - to się część odświeża, ale i tak między przyciskami zostają śmieci.

krecha.png.01ec0d5d7eafcefce1f92a2eef04f06d.png

Link to postu

"InsERT_Driver: Drukowanie dokumentu do PDF:

(null) (0x80043AC1)"

 

 

Jakiś pomysł ? Serwer restartowany, stacje klienckie też. Wywala przy każdym eksporcie dokumentu do PDF z każdego klienta i serwera.

Ścieżki zapisu PDF bez zmiany.

 

Błąd pojawił się po aktualizacji do 1.23 beta, wcześniej było wszystko ok. Dokumenty podpina.

Link to postu

Błąd (0x80043AC1) wygląda na błąd zwracany z biblioteki wydruków Subiekta. Czy były w międzyczasie dokonywane jakieś zmiany w Subiekcie?

Jak wygląda szablon ścieżki pod jaką zapisywane są PDFy?

 

Co do kreski, to pojawia się ona od razu po najechaniu na belkę górną po starcie aplikacji? Czy trzeba coś przycisnąć? Czy może minimalizujesz aplikację itp? Tego typu belki widziałem już kiedyś na starym interfejsie, ale tam był mniej widoczny i zazwyczaj towarzyszył jakiemuś zawieszeniu programu na chwilę itp.

 

Co do wysyłania zmian, to sprawdzamy i z tego co widzę, to obecnie idzie to jakoś bardzo wolno.

Link to postu

Błąd (0x80043AC1) wygląda na błąd zwracany z biblioteki wydruków Subiekta. Czy były w międzyczasie dokonywane jakieś zmiany w Subiekcie?

Jak wygląda szablon ścieżki pod jaką zapisywane są PDFy?

 

W subiekcie nie były wprowadzone żadne zmiany. Ścieżka do PDF też się nie zmieniła :

 

"T:\\[Transakcja::DokumKoncowy|strip=`_`|replace=`/==_`].pdf"

 

Każdy klient ma pełne uprawnienia do podanej ścieżki.

Zainstalowałem na VirtualBoxie na świeżej maszynie ( windows 10 x64, najnowsze update) sello i subiekta - błąd również wystepuje.

Link to postu
Użytkownik forum
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...