Skocz do zawartości

Prowizja - szybkie płatności.

Polecane posty

@homepl dziękuje za zainteresowanie tematem, cieszę się że mam odpowiedz od źródła oferty :)

Korzystając z tego czy możesz przedstawić cały cennik tej oferty tz. czy są jakieś inne dodatkowe koszta, lub jak wygląda prowizja/opłaty za inne usługi w tej ofercie np. karta płatnicza, wypłaty środków, zwroty itp. generalnie wszystko co najczęściej jest korzystne.

 

Link to postu

Obiektywnie z plusów HOME mogę podać obsługę 24/7. Mi ostatnio uległo usterce konto pocztowe na serwerach bardzo dużego znanego międzynarodowego hostingu i musiałem czekać do poniedziałku na interwencję adminów. W międzyczasie nie przychodziły maile.

 

 

No dobra Home jeśli ta oferta tak działa to jest to warte uwagi, trzymamy za słowo, że nie będzie podwyżek :D

Link to postu

@homepl dziękuje za zainteresowanie tematem, cieszę się że mam odpowiedz od źródła oferty :)

Korzystając z tego czy możesz przedstawić cały cennik tej oferty tz. czy są jakieś inne dodatkowe koszta, lub jak wygląda prowizja/opłaty za inne usługi w tej ofercie np. karta płatnicza, wypłaty środków, zwroty itp. generalnie wszystko co najczęściej jest korzystne.

 

 

Przekazałem Twoje pytanie do kolegów z PayU, wrócę z odpowiedzią możliwie najszybciej :)

 

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Informacja prosto od kolegów z PayU:

 

Obowiązujące opłaty to:

 

1. opłata 1,5% za przelewy i karty płatnicze.

 

2. przelew weryfikacyjny 5 zł jako wymóg aktywacji

 

3. Jeśli Merchant będzie chciał zmienić konto do wypłat w przyszłości, przelew weryfikacyjny z nowego rachunku bankowego wyniesie 2 zł

 

 

Wszystkie pozostałe rzeczy typu wypłaty, zwroty etc. są darmowe. Dodatkowych prowizji brak.

 

Pamiętajcie, że jest to oferta dedykowana dla klientów, którzy zarejestrują się poprzez https://home.pl/payu. W przypadku indywidualnej rejestracji i powoływania się na współpracę z home.pl taka oferta nie będzie dostępna.

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

No dobra mleko się rozlało, mamy Przelewy24 na Allegro, te słynne, kultowe Przelewy24 z oldschoolowym logo wymagającym redesignu (moim skromnym zdaniem).

 

Czy aktywujecie to u siebie, zaś w przypadku, gdy Klient poprosi o zwrot wpłaconej kwoty przed wysyłką towaru to czy potrącacie mu opłatę za zwrot Przelewy24?

 

 

https://www.przelewy24.pl/regulamin

 

 

 

Koszt zwrotu błędnej wpłaty oraz przedpłaty utworzonej przelewem wynosi 2 zł (dwa złote). W przypadku błędnej wpłaty lub przedpłaty wykonanej przez Płatnika pocztowym przekazem pieniężnym koszt zwrotu zwiększa się o opłatę przekazu pieniężnego na adres pocztowy Płatnika, wg cennika Poczty Polskiej. W przypadku błędnej wpłaty lub przedpłaty wykonanej przez Płatnika kartą płatniczą koszt zwrotu wynosi 2,9 % wartości przedpłaty. W przypadku zwrotu błędnej wpłaty lub przedpłaty na konto za granicą Polski, koszt przelewu pokrywa odbiorca.

 

 

 

Link to postu

A jaki sens ma włączanie tego ?

 

PayU będzie wyłączone ?

 

Jedyna przewaga P24 (w moich odczuciu na razie) jaka mogła by być, to większa ilość wspieranych banków, ale na razie nie śledziłem tych informacji. Coś dzisiaj kupowałem, ale nie było P24...

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Z czego korzystacie, jeśli chodzi o szybkie płatności? Bo mnie bardzo zastanawia opcja skorzystania z https://www.cashbill.pl/platnosci Może są tutaj osoby, które znają tą firmę? Bo na dzień dzisiejszy wiem, że już wiele osób im zaufało. Są strony internetowe, dość znane, które również z ich usług korzystają. Mam spory dylemat. Wiem, że to wszystko łatwe do załatwienia, ale muszę się upewnić zanim zacznę załatwiać wszystkie formalności.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...