Skocz do zawartości

ZWROTY, REKLAMACJE, GWARANCJE...- gdzie ustawić

Polecane posty

te parametry to jest jakaś porażka.

Co zrobić z parametrem GWARANCJA jeśli handluje żarówkami samochodowymi a na żarówki nikt nie daje gwarancji z producentów...? Czy ten parametr musi być ustawiony czy też nie? Do allegro też napisałem ale narazie cisza.

 

 

Daj znać jak odpiszą.

Link to postu

ok dam znać. Allegro od jakiegoś czasu to DRAMAT. Zamiast się zająć handlem i wystawianiem aukcji to co rusz jakieś wizje wprowadzają i człowiek myśli co znowu wprowadzą żeby uprzykrzyć życie. A jeszcze te opłaty z kosmosu... Ale się nakręciłem niepotrzebnie.

 

Ja wiem, też jestem tego zdania, że normalnie nie ma kiedy ofert robić.

Link to postu

odpisali:

"...komunikat zachęca do uzupełnienia tej zakładki, ponieważ gwarancja dawana przez sprzedającego może skłonić potencjalnego klupującego do wyboru danej oferty.

 

Rozumiemy, że na sprzedawany produkt nie ma gwarancji producenta lub jest ona krótsza, niż dostępny termin, może Pan jednak zaproponować swoją, sklepową gwarancję

 

Zasadniczo zakładka ta nie jest obowiązkowa, jednak jej uzupełnienie może wpłynąć korzystnie na na decyzje zakupowe klientów".

 

Tak ode mnie: To może w ogóle zróbmy towar za darmo żeby zachęcić Klientów... Bez komentarza.

Link to postu

odpisali:

"...komunikat zachęca do uzupełnienia tej zakładki, ponieważ gwarancja dawana przez sprzedającego może skłonić potencjalnego klupującego do wyboru danej oferty.

 

Rozumiemy, że na sprzedawany produkt nie ma gwarancji producenta lub jest ona krótsza, niż dostępny termin, może Pan jednak zaproponować swoją, sklepową gwarancję

 

Zasadniczo zakładka ta nie jest obowiązkowa, jednak jej uzupełnienie może wpłynąć korzystnie na na decyzje zakupowe klientów".

 

Tak ode mnie: To może w ogóle zróbmy towar za darmo żeby zachęcić Klientów... Bez komentarza.

 

 

Od sprzedającego jest rękojmia.

Dająca zresztą często więcej niż gwarancja producenta.

 

Więc po co dawać i rękojmię i gwarancję ?

 

Allegro ma niedouczonych pracowników, którzy nie mają pojęcia o obowiązującym prawie.

Link to postu

Faktycznie jest tak jak mówicie. Poprawka będzie w przyszłym tygodniu.

 

Doraźnie można pobrać te dane dezaktywując konto w którym już się pobrały - wtedy pobiorą się dla następnego konta.

 

Witam,

 

Czy poprawka została zrobiona?

Zainstalowałem nową wersję sello, ale nie widzę żeby coś się zmieniło w tej kwestii.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Witam,

 

Też mam problem z tą nową funkcjonalnością, zapytanie SQL daje wynik:

assc_RegId	assc_type	assc_Name
1002	1	Podstawowe
1002	2	Podstawowe
1002	3	Podstawowe

 

Przy autoryzacji w Zarządzaniu kontami i licencjami w kolumnie Autoryzacja mam ptaszki.

 

Zaktualizowałem do wersji 1.24.1

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...