Skocz do zawartości

Błąd przy autoryzacji konta Allegro w Sello

Polecane posty

Witam,

 

W dniu dzisiejszy od godzin porannych Sello przestał pobierać transakcje z Allegro. Nic nie robiłem, nie zmieniałem itp. Wiążąc to z kłopotami które dzisiaj wystąpiły z E-nadawcą, nie pobiera danych z allegro i z Geis podejrzewam, że powodem jest brak autoryzacji kont. Mam 2 konta. Jedno autoryzowałem bez problemu natomiast drugie konto nie chcę się autoryzować. Pojawia się błąd:

 

Zdalny serwer zwrócił błąd.

Zła nazwa użytkownika lub hasło.

 

Użytkownik i hasło są 110% prawidłowe. Nie ma pojęcia w czym problem. Ktoś ma pomysł?

Link to postu

Witam,

Dziś chciałem zaktualizować ceny na aukcjach, ale okazało się, że muszę autoryzować konto (takie info było w logu z błędami). Przy próbie autoryzacji konta pojawia mi się okno bez opcji zalogowania, jak w załączniku.

 

1. Macie może pomysł jak usunąć ten błąd?

2. Czy można jakoś inaczej autoryzować konto? :)

 

Mam trochę cen do zaktualizowania na Allegro, a Sello bardzo by mi w tym pomogło :)

 

Pozdrawiam!

Przechwytywanie.PNG.f461ed14400681f8949865c671d4fd95.PNG

 

Link to postu

Witam,

Dziś chciałem zaktualizować ceny na aukcjach, ale okazało się, że muszę autoryzować konto (takie info było w logu z błędami). Przy próbie autoryzacji konta pojawia mi się okno bez opcji zalogowania, jak w załączniku.

 

1. Macie może pomysł jak usunąć ten błąd?

2. Czy można jakoś inaczej autoryzować konto? :)

 

Mam trochę cen do zaktualizowania na Allegro, a Sello bardzo by mi w tym pomogło :)

 

Pozdrawiam!

[attachment=1]

 

 

Wejdź w ustawienia > parametry > parametry użytkownika > zachowanie > specyficzne dla komputera > wybierz inne ustawienie silnika html i spróbuj ponownie. Jeśli nie ma tam tej opcji to należy zaktualizować wersję sello do wyższej.

Link to postu

Dzięki za szybką podpowiedź!

 

Rozumiem, że do autoryzacji wymagany jest Internet Explorer na komputerze z Sello... (?)

 

Uruchomiłem IE żeby zalogować się do Allegro i też pojawiła się strona bez opcji wpisania loginu i hasła, czyli chyba problem z Javą ;)

 

U mnie pomogło włączenie w zabezpieczeniach IE opcji "Wykonywanie aktywnych skryptów".

 

Zapuściłem aktualizację, DZIĘKI ZA POMOC!

 

IE > Opcje internetowe > Zabezpieczenia > Poziom niestandardowy > w sekcji "Obsługa skryptów" w opcji "Wykonywanie skryptów apletów języka Java" wybrać "Włącz".

 

 

 

Link to postu

Dzięki za szybką podpowiedź!

 

Rozumiem, że do autoryzacji wymagany jest Internet Explorer na komputerze z Sello... (?)

 

Uruchomiłem IE żeby zalogować się do Allegro i też pojawiła się strona bez opcji wpisania loginu i hasła, czyli chyba problem z Javą ;)

 

U mnie pomogło włączenie w zabezpieczeniach IE opcji "Wykonywanie aktywnych skryptów".

 

Zapuściłem aktualizację, DZIĘKI ZA POMOC!

 

IE > Opcje internetowe > Zabezpieczenia > Poziom niestandardowy > w sekcji "Obsługa skryptów" w opcji "Wykonywanie skryptów apletów języka Java" wybrać "Włącz".

 

 

 

 

 

Tak bardzo ważna jest odpowiednia wersja IE ustawiona w Sello.

Jeśli chodzi o Javę to ciekawostka, dzięki za info.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...