Skocz do zawartości

Zmiana nazwy towaru Subiekta w Sello

Polecane posty

Witam. Przeprowadziłem synchronizację Sello z Subiektem. Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu.

 

Chciałbym jednak w Sello pozmieniać teraz nazwy towarów na takie jakie mają się wyświetlać w szablonach opisów.

 

I teraz moje pytanie brzmi, czy jeżeli to uczynię to przy następnej synchronizacji z Subiektem nazwy towarów nie zostaną ponownie zamienione na te z Subiekta? Czy może lepiej utworzyć pola własne z nazwą towaru i je używać w szablonach?

Link to postu

Skorzystaj z innego pola w subiekcie i powiąż z nazwą w sello. U nas to tak funkcjonuje. W subiekcie w nazwie produktu jest to co bedzie drukowane na FV i PA, z pola Uwagi zaciągamy nazwę do sklepu internetowego a z pola własnego, tak jak wspomniał Hotkey, leci nazwa aukcji.

 

Pola własne lepiej tworzyć bezpośrednio w subiekcie? Czy jeżeli utworze pole własne w Sello to przy kolejnej synchronizacji nie zostanie usunięte? Wiem, że zdjęcia się nie kasują, ale jak to się ma właśnie do pól własnych?

Link to postu
  • 2 lata później...
Dnia 7.11.2017 o 21:38, Kaczor . napisał:

Skorzystaj z innego pola w subiekcie i powiąż z nazwą w sello. U nas to tak funkcjonuje. W subiekcie w nazwie produktu jest to co bedzie drukowane na FV i PA, z pola Uwagi zaciągamy nazwę do sklepu internetowego a z pola własnego, tak jak wspomniał Hotkey, leci nazwa aukcji.

Witam, gdzie w Sello znajdę opcję zmiany pół z których pobierane są nazwa towaru itp. ?

Link to postu

PWZ /Pola Własne zewnętrzne/ pobierane są automatycznie z subiekta. Stwórz je w subiekcie, uzupełnij a następnie w zakładce towary je zobaczysz uzupełnione. Ich nie uzupełniasz w sello tylko w subiekcie. 

@Bartosz Rosa dawniej sello obsługiwało tylko pola podstawowe Subiekta a teraz przy okazji wątku widzę, że zaczytało mi też pola rozszerzone!!! Coś było zmienione w tej kwestii? Teraz to dopiero będę miał możliwości :)  

 

Link to postu
1 minutę temu, Kaczor . napisał:

PWZ /Pola Własne zewnętrzne/ pobierane są automatycznie z subiekta. Stwórz je w subiekcie, uzupełnij a następnie w zakładce towary je zobaczysz uzupełnione. Ich nie uzupełniasz w sello tylko w subiekcie. 

@Bartosz Rosa dawniej sello obsługiwało tylko pola podstawowe Subiekta a teraz przy okazji wątku widzę, że zaczytało mi też pola rozszerzone!!! Coś było zmienione w tej kwestii? Teraz to dopiero będę miał możliwości :)  

 

Nie o to gdzie uzupełnia się pola itp. pytałem (może źle sformułowałem pytanie), tylko gdzie jest opcja globalnego pobierania nazwy towarów/aukcji z danego pola -> np. ustawiam "pobieraj nazwa towaru z krótkiego opisu". Domyślnie nazwa towaru/aukcji to nazwa towaru w SGT.

Link to postu
3 godziny temu, Kaczor . napisał:

dawniej sello obsługiwało tylko pola podstawowe Subiekta a teraz przy okazji wątku widzę, że zaczytało mi też pola rozszerzone!!! Coś było zmienione w tej kwestii? Teraz to dopiero będę miał możliwości

No to już od dawna obsługuje rozszerzone :), za wyjątkiem bodajże słownikowych - w nich nie bardzo jest jak weryfikować czy pole się zmieniło, bo jego wartość pochodzi spoza towaru.

 

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...