Skocz do zawartości

dwa konta i dwa magazyny

Polecane posty

Nie ma niestety automatu.

 

 

Ew możesz spróbować zainstalować dwa różne serwery sello i jeden ustawić na jeden magazyn i pierwsze konto Allegro, drugi serwer sello na drugie konto allegro i drugi magazyn, tym niemniej byłbyś raczej pionierem w takim zastosowaniu i niewiele mógłbyś otrzymać pomocy na forum w tak rzadkim przypdku, jednak możesz zawsze spróbować.

 

Gdybyś tak zrobił to daj znać i napisz jak to działa.

Link to postu

Nie ma niestety automatu.

 

 

Ew możesz spróbować zainstalować dwa różne serwery sello i jeden ustawić na jeden magazyn i pierwsze konto Allegro, drugi serwer sello na drugie konto allegro i drugi magazyn, tym niemniej byłbyś raczej pionierem w takim zastosowaniu i niewiele mógłbyś otrzymać pomocy na forum w tak rzadkim przypdku, jednak możesz zawsze spróbować.

 

Gdybyś tak zrobił to daj znać i napisz jak to działa.

 

Nie trzeba aż tak skomplikowanie.

Wystarczy zrobić drugą bazę Sello.

 

Problemem jednak będzie to, że nie będzie możliwości zbiorczego obsługiwania transakcji i paczek z obu kont naraz.

Trzeba będzie to robić osobno, choć można w tym samym czasie - można uruchomić 2x Sello, jedno z jedną bazą, a drugie z drugą.

 

Wymaga to także dodania wszystkich niestandardowych wydruków także do drugiej bazy.

Link to postu

Na tą funkcjonalność to się chyba nie doczekał PanBanBan - kojarzę, że kilka razy o niej pisał.

R.I.P.

Spokojnie, jeszcze nie umarłem :)

To forum nie obsługuje notyfikacji @PanBanBan więc w razie pytań zostają tylko prywatne wiadomości.

 

I potwierdzam - niestety nie mam czasu na forum :( Akurat mam największy zapier... w życiu. Dobrze to się będę miał w przyszłym roku dopiero. Przynajmniej mam taką nadzieję ;)

 

 

Co do OP to tylko te rozwiązania co koledzy napisali ale to dużo zabawy jest. Może lepiej będzie obsługiwać wszystko z jednego magazynu, ewentualnie rozróżniać je w transakcjach i dokumentach wg cech i kategorii.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...