Skocz do zawartości

Problem ze zdjeciami miniatur w transakcjach

Polecane posty

Witam, mam taki problem, do subiekt GT dodane zostaly zdjecia produktow zeby z automatu dodawaly sie do sklepu internetowego, niestety dodaja sie tez one do sello i w transakcjach zamiast pokazywac miniaturki z Allegro (jest mi to niezbedne do pracy) wyswietla mi zdjecia z Subiekt. Czy da sie to jakos zmienic? Zalezy mi zeby ro byly jednak zdjecia z aukcji a nie Subiekta.

Link to postu

W takim razie może pomóc ustawienie w Sello opcji pobierania zdjęć z Subiekta na "tylko przy pierwszej synchronizacji", następnie zsynchronizowanie sello z subiektem i usunięcie w sello wszystkich zdjęć z towarów. Chyba wtedy nie pobierze się już żadne zdjęcie z Subiekta (poza nowo dodanymi do Sello towarami).

 

PS

tylko nie wiem, czy wówczas w transakcji będzie jakiekolwiek zdjęcie... wymaga przetestowania

Link to postu

Tak to obecnie działa. Jeśli transakcja jest powiązana z towarem to wyświetla zdjęcie towaru, jeśli go nie ma to zdjęcie z aukcji. Nie można tego zmienić.

 

No włąśnie nam się właśnie z jakichś powodów rozjechały kolory, tzn Klient kupił na Allegro białe, a pokazało się w Sello czarne, oczywiście wina Użytkownika Sello, a nie Sello, bo gdzieś coś pochrzanił w powiązaniach aukcji pewnie, zaraz spróbujemy zatem na podstawie tej wiedzy odnaleźć.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Tak to obecnie działa. Jeśli transakcja jest powiązana z towarem to wyświetla zdjęcie towaru, jeśli go nie ma to zdjęcie z aukcji. Nie można tego zmienić.

A czy bedzie mozna? Czesto rzeczy sprzedawane sa w zestawach. A jak wiadomo, w Sello do jednej aukcji mozna powiazac tylko jeden towar z subiekt. Taka miniaturka, ktora pokazuje komplet towarow znacznie ulatwia pozniej dodanie kolejnego towaru do transakcji.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...