Skocz do zawartości

Problem z działaniem Sello

Polecane posty

Dzień dobry,

mam pewien problem który uniemożliwia korzystanie z Sello, mianowicie:

1. Gdy wejdę np.: w ustawienia -> słowniki -> Cechy transakcji

2. Program tak jakby zawiesza się (Manager zadań Windows nie sygnalizuje zawieszenia programu) tzn: nie reaguje na kliknięcia myszką w jakikolwiek przycisk włącznie z przyciskiem zamknięcia czy minimalizacji wydając krótki sygnał dźwiękowy w momencie kliknięcia myszką.

3. Wywołane okno Cechy transakcji nie wyświetla się

 

Podejrzewam, że okno Cechy transakcji otwiera się, ale "pod spodem" głównego okna Sello, ale mogę się mylić.

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Sello 1.25 BETA1

Windows 10

Link to postu

Dziękuję za odpowiedź, ukrywające okno się nie pokazuje w przypadku ALT+TAB, próbowałem też maksymalizować to okno skrótami klawiszowymi ale bez efektów. Możliwe, że pomyliłem się w ocenie i okno nie ukrywa się tylko po prostu nie otwiera się blokując program.

 

Zgadza się, problem występuje na moim komputerze (Windows 10) na zdalnym komputerze z Win7 puściłem zmiany bez problemu.

 

Czy ma ktoś z Was jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny?

Link to postu

Dziękuję za odpowiedź, ukrywające okno się nie pokazuje w przypadku ALT+TAB, próbowałem też maksymalizować to okno skrótami klawiszowymi ale bez efektów. Możliwe, że pomyliłem się w ocenie i okno nie ukrywa się tylko po prostu nie otwiera się blokując program.

 

Zgadza się, problem występuje na moim komputerze (Windows 10) na zdalnym komputerze z Win7 puściłem zmiany bez problemu.

 

Czy ma ktoś z Was jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny?

 

 

Sprawdź, czy nie otwiera się poza wymiarem okna windowsa:

 

 

https://forum.sello.pl/index.php?topic=9560.0

Link to postu

Dziękuje Wam za pomoc!

Zgadza się, okno otwierało się poza wymiarem Windowsa, przyczyną było to że raz podłączałem dodatkowy monitor po prawej stronie a raz po lewej.

Obecnie mam podłączony po prawej a niewidoczne okno otwierało się z pamięci 'po lewej'.

 

Pomogła chwilowa zamiana stron w Ustawieniach Ekranu w Windows i przeciągnięcie okna na ekran główny.

 

Nie pomogło ALT+SPACJA -> strzałka w dół -> ENTER -> pozycjonowanie myszką

 

Pozdrawiam!

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...