Skocz do zawartości

Nowy Opis a Pole własne

Polecane posty

HEY

 

Jak uzupełnić pole własne - jakimi znakami by w nowym opsie tworzył sie wykrokowany tekst

np:

•ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) [2001_01 - 2010_03]

•ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) [2001_01 - 2010_03]

•ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD [2003_06 - 2010_03] - ALFA ROMEO 147

 

Chciłbym by efektem końcowym był taki wygląd jak powyżej

 

Jak ma wyglądać uzupełnione pole własne. - wcześniej miałem tabelkę która ładnie wszystko pokazywała teraz jedynie to co wykropkowanie poozostało.

Teraz jak wklepię w pole własne

"

ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) [2001_01 - 2010_03]

ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) [2001_01 - 2010_03]

ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD [2003_06 - 2010_03] - ALFA ROMEO 147"

 

To wszystsko pokazuje się w jednej lini

 

 

 

 

Link to postu

Właśnie już miałem usunąć że znalazłem ale dziękuje Tobie za Pomoc

 

Jakie jeszcze znaczniki html działają w polach własnych?

 

Ewentualnie może zrobimy jakiś spis co można a czego nie można używać.

 

W kontekście nowych opisów :

 

<ol> - daje listę liczbową zamiast kropek

 

<h1> Tekst </h1> - teskt będzie w nagłówku

Link to postu

Hey kolejne Pytanie , Aukcja zaczytuje się tak :

 

RIP7TZ8.jpg

 

Podczas wystawiania kliku aukcji naraz z jednego szablonu sello mi robi takiego psikusa miesza coś się w szablonie- natomiast gdy robię to do pojedynczej aukcji wszystko jest ok.

Tak jakby gubiło kawałek kodu.

 

9W9nzBX.jpg   a tak to powinno wyglądać.

 

Gdy kliknę jeszcze raz by wczytało z tego samego szablonu do tej samej aukcji wszystko wygląda poprawnie

 

 

EDIT:

Przez to że tak się dzieje występuję błąd w HTML - i aukcje się nie wystawiają trzeba ręcznie kliknąć opis> wstaw opis z szablonu> wstawiam ten sam opis co wcześniej (przy opcjo wystaw za pomocą szablonu)-> i działa

 

Link to postu

Kochani czy nowy opis przetwarza pola własne ?

 

Bo z mojego oglądu, to jakby nie.

 

Mam pole własne z tekstem:

 

"Ala

 

Ma

 

Kota"

 

Z linijkami wolnymi po każdej linijce z tekstem.

Jednakże po wygenerowaniu aukcji z szablonu, cały tekst jest w jednej linijce.

Bez paragrafów.

 

Tak samo w polu własnym mam:

"Ala

---

ma

---

kota"

 

A wszystko jest wsadzone do jednej sekcji.

???

 

Sello 1.25.1

Link to postu

Obecnie markdowna nie można stosować w polach własnych. Tam możesz wpisać kod w HTML, wtedy będzie w nowych liniach.

 

Czy tutaj się coś zmieniło od 1.25? Czy dopiero na 1.25.1 to zauważyłeś?

 

Dopiero teraz się wziąłem za nowy opis  :D

 

Ale prawdę mówiąc to bardzo zła dla mnie informacja, bo to oznacza, że nie mogę korzystać z pomocy Sello w chwili obecnej  :o

 

Musiałbym zmieniać wszystkie opisy dodając < br >.

Link to postu

Bartek, a w ogóle planujecie dodać tą obsługę ?

 

I jeśli tak - czy szybko, czy normalnym trybem ?

 

Dodanie < br > na końcach linii nie zmienia niczego.

 

Masz jakiś pomysł jak dodać NL w polach własnych ?

 

Poza tym jak wpiszę

---

w szablonie opisu w trybie nowego opisu, to też nie tworzy nowej sekcji po wygenerowaniu aukcji.

 

A nawet gorzej:

Próba wystawienia wg "starego opisu" także kończy się usunięciem wszelkich nowych linii z pól własnych. :o

 

 

OMG nie mogę nic wystawić.

Link to postu

 

Na chwilę obecną chyba tylko rozdzielenie opisu na kilka PW i wstawienie kilku sekcji w NO, w każdej inne PW...

 

Nie bardzo, bo gdy mam opis składający się z wielu linii, np. wyliczenie, co jest w zestawie, to nie mogę dać każdej linii w jednej sekcji, bo sekcji zabraknie.

 

Ja korzystam kodu MadeInBartek:

https://forum.sello.pl/index.php?topic=10671

Link to postu

To działa tylko dla list. ;D

 

Z opisem gorzej. Chyba, że mam dać każdą linijkę w osobnym punkcie listy, ale to i tak by oznaczało konieczność zmiany ręcznej wszystkich opisów.

 

Dla zobrazowania:

http://allegro.pl/szczoteczka-soniczna-do-zebow-remington-sft150-i6941728808.html

 

Wyobraźcie sobie ten opis bez nowych linii.

 

Wychodzi

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam sit amet, varius leo. Suspendisse potenti. Vivamus justo. Aenean vel molestie venenatis blandit justo, hendrerit nibh eu pede sed tellus tincidunt enim. Phasellus mollis. Etiam condimentum eget, lacinia eget, eros. Donec porttitor vel, lorem. In metus gravida non, tellus. Maecenas scelerisque tincidunt. Nullam bibendum a, volutpat ante, luctus quam molestie venenatis nisl. Cras in accumsan sit amet, consectetuer congue ac, eleifend pede id elementum diam in dui. Suspendisse gravida. Suspendisse a leo mollis nunc sem, rutrum ut, nonummy id, elit. Sed faucibus, convallis varius. Ut id eros. Mauris vehicula sit amet enim. Donec dolor libero vel ipsum et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Mauris lobortis elit. Ut aliquet, lacus ultrices posuere metus. Morbi felis sed ipsum wisi, aliquam iaculis nec, elementum ultrices. Nunc dictum eu, leo. Integer tristique, leo semper sollicitudin mi libero, ultricies pretium. Vestibulum tempus. Quisque augue. Praesent tortor quis leo. Donec eleifend mi, rutrum vel, ipsum. Duis porttitor rutrum. Nunc a odio feugiat tempus. Pellentesque malesuada aliquet. Morbi sodales eu, elit. Sed metus mi quam ut magna et.Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam sit amet, varius leo. Suspendisse potenti. Vivamus justo. Aenean vel molestie venenatis blandit justo, hendrerit nibh eu pede sed tellus tincidunt enim. Phasellus mollis. Etiam condimentum eget, lacinia eget, eros. Donec porttitor vel, lorem. In metus gravida non, tellus. Maecenas scelerisque tincidunt. Nullam bibendum a, volutpat ante, luctus quam molestie venenatis nisl. Cras in accumsan sit amet, consectetuer congue ac, eleifend pede id elementum diam in dui. Suspendisse gravida. Suspendisse a leo mollis nunc sem, rutrum ut, nonummy id, elit. Sed faucibus, convallis varius. Ut id eros. Mauris vehicula sit amet enim. Donec dolor libero vel ipsum et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Mauris lobortis elit. Ut aliquet, lacus ultrices posuere metus. Morbi felis sed ipsum wisi, aliquam iaculis nec, elementum ultrices. Nunc dictum eu, leo. Integer tristique, leo semper sollicitudin mi libero, ultricies pretium. Vestibulum tempus. Quisque augue. Praesent tortor quis leo. Donec eleifend mi, rutrum vel, ipsum. Duis porttitor rutrum. Nunc a odio feugiat tempus. Pellentesque malesuada aliquet. Morbi sodales eu, elit. Sed metus mi quam ut magna et.Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam sit amet, varius leo. Suspendisse potenti. Vivamus justo. Aenean vel molestie venenatis blandit justo, hendrerit nibh eu pede sed tellus tincidunt enim. Phasellus mollis. Etiam condimentum eget, lacinia eget, eros. Donec porttitor vel, lorem. In metus gravida non, tellus. Maecenas scelerisque tincidunt. Nullam bibendum a, volutpat ante, luctus quam molestie venenatis nisl. Cras in accumsan sit amet, consectetuer congue ac, eleifend pede id elementum diam in dui. Suspendisse gravida. Suspendisse a leo mollis nunc sem, rutrum ut, nonummy id, elit. Sed faucibus, convallis varius. Ut id eros. Mauris vehicula sit amet enim. Donec dolor libero vel ipsum et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Mauris lobortis elit. Ut aliquet, lacus ultrices posuere metus. Morbi felis sed ipsum wisi, aliquam iaculis nec, elementum ultrices. Nunc dictum eu, leo. Integer tristique, leo semper sollicitudin mi libero, ultricies pretium. Vestibulum tempus. Quisque augue. Praesent tortor quis leo. Donec eleifend mi, rutrum vel, ipsum. Duis porttitor rutrum. Nunc a odio feugiat tempus. Pellentesque malesuada aliquet. Morbi sodales eu, elit. Sed metus mi quam ut magna et.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...