Skocz do zawartości

09 III 2018 - OSTATNI DZIEŃ na STARYM/PIERWSZYM FORUM SELLO

Polecane posty

Co prawda forum się nie zamyka ani nie przestaje istnieć, jednak jak by nie było, 9 III 2018 to ostatni dzień na "STARYM/PIERWSZYM" forum. Latka lecą i przyzwyczaiłem się do wyglądu tego miejsca... W weekend PRZEPROWADZKA  :'(  Nie wiadomo, czy wszyscy się tam przeniosą, więc PODZIĘKOWANIA za parę ładnych "KONWERSACYJNYCH" latek w TAKIM MIEJSCU...

 

;D ;D ;D

 

PS

Osobiście jestem tu od 3 marca 2008, dokładnie 3653 dni, czyli ok. prawie 10 lat bez kilku dni. Ciekawe, jakie nowości przyniesie kolejna DZIESIĘCIOLATKA...

Link to postu

Oczywiście zapraszamy wszystkich na nowe forum :). Zmieniamy tylko szaty, bo to zabrzmiało jakby był koniec wszystkiego :).

Mi też wygląd starego forum mocno się zakorzenił w pamięci ale myślę, że po 2 dniach z nowym forum i jego nowymi możliwościami będzie dobrze :).

 

Ze statystyk:

 

Jestem tutaj od 15 maja 2007 roku, w tym czasie napisałem 15 370 postów, co daje średnio 3,8 posta dziennie, w tym 236 wątków rozpoczętych przeze mnie.

 

Łącznie na forum spędziłem zalogowany 73 dni 13 godzin i 32 minuty :), prawie 3 miesiące :).

 

Otrzymałem od Was 490 "pomuków" a 22 razy okazano niezadowolenie z moich odpowiedzi, hmm :). Pewnie czynnie odmawiałem realizacji jakiejś funkcji.

 

Jeśli chodzi o Was, to o ile dobrze liczę, miałem przyjemność spotkać i porozmawiać z 5 osobami. Mało trochę :).

 

 

 

 

Link to postu

Wiele się tutaj nauczyłem. To forum inne niż wszystkie.

 

Podpisuję się. Stary jestem, kiedyś fora były bardzo popularne, ale to ma  specyficzną, niezwykle przyjazną atmosferę.

 

Też trzeba przyznać, że za jakość tego forum odpowiedzialność ponoszą z taką samą miarą winy Bartek + kilku niezwykle aktywnych i przyjaznych forumowiczów.

 

... lecę po chusteczki.

Link to postu

Nie pobierzesz (i to duża wada tego forum), bo to post konta jakiegoś użytkownika nexo. Sellowcy (jak i ja jako SELLO) nie mamy dostępu do tamtego forum. W zasadzie to powinno być wyłączona widoczność dla FORUM SELLO reszty forów, albo udostępnienie nam całości.

 

PS

dalej nie działa powiadamianie o odpowiedziach...

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie_pl
Link to postu
1 minutę temu, Ks. Robak napisał:

Muszę przyznać, że trochę denerwujące jest to dostawanie maila z każdym nowym postem.....

A ja bym chciał a nie dostaję ani jednego... Może muszę zgłosić do serwerowni?

Na dole masz 'powiadomo mnie o odpowiedziach', jak odznaczysz, to nie powinno z wątku już przychodzić...

Link to postu
4 minuty temu, MARCIN e-kupowanie_pl napisał:

Na dole masz 'powiadomo mnie o odpowiedziach', jak odznaczysz, to nie powinno z wątku już przychodzić...

 

No wiem, ale chciałbym, aby przychodził mail, tylko jeden na wątek, jak w starym forum:S

Tak to jest jak się jest użytkownikiem starej daty. Się człowiek przyzwyczai i potem mu brakuje:D:D

Edytowane przez Ks. Robak
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...