Skocz do zawartości

Sello 1.27 - czego i kiedy się spodziewać? /bt

Polecane posty

3 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Czy to wina mojego monitora

Uruchom w Windowsie Dopasuj tekst ClearType, tam w procesie kalibracji wybiera się najlepsze ustawienia do danego monitora. Może to pomoże.

1 minutę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

gdzie znajdę poniższą opcję?

W dostawach paczkomatowych dodaj wydruk o nazwie InPost - Lista wysyłkowa.

Link to postu
5 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Dopasuj tekst ClearType,

Próbowałem z 2x. Po IV-owej aktual. Win. coś z grafiką się działo... Może to ma związek?

 

5 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

InPost - Lista wysyłkowa

Faktycznie, ale jest konflikt z Pocztą (bez listy wys. poczty nie generuje się transformata albo list do pakowania - już nie pamiętam, ostatnio poczta rzadko mnie widzi...):

image.jpeg.2d46968872798b89072fe3c6db23b69a.jpeg

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu

W dostawie musi być jeden wydruk typu książka nadawcza. Wcześniej nie miałeś żadnego, dlatego nie mogłeś utworzyć listy wysyłkowej z paczek. Teraz możesz usunąć Książkę nadawczą i zostawić samą listę wysyłkową dla InPostu - dzięki temu będzie Ci się tworzyć osobna lista wysyłkowa dla paczkomatów.

Link to postu
5 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

W dostawie musi być jeden wydruk typu książka nadawcza. Wcześniej nie miałeś żadnego, dlatego nie mogłeś utworzyć listy wysyłkowej z paczek. Teraz możesz usunąć Książkę nadawczą i zostawić samą listę wysyłkową dla InPostu - dzięki temu będzie Ci się tworzyć osobna lista wysyłkowa dla paczkomatów.

Tak zrobiłem. Dzięki za cierpliwe odpisywanie.

Link to postu

Allegro udostępniło możliwość wznowienia zakończonej aukcji po zakończeniu z tym samym nr oraz ilością zakupionych przedmiotów w ostatnim czasie. Kiedy taka funkcjonalność pojawi się w sello?

Osobiście dokonałem już wznowienia z poziomu allegro a w sello towar został powiązany tak jak był więc jest ok. Ale kiedy będziemy mogli z poziomu sello w zakładce "zakończone" nacisnąć "wznów" - sprawa bardzo ważna chyba dla większości.

  • Lubię to 1
Link to postu
18 minut temu, Dawid B. napisał:

Allegro udostępniło możliwość wznowienia zakończonej aukcji po zakończeniu z tym samym nr oraz ilością zakupionych przedmiotów w ostatnim czasie. Kiedy taka funkcjonalność pojawi się w sello?

Osobiście dokonałem już wznowienia z poziomu allegro a w sello towar został powiązany tak jak był więc jest ok. Ale kiedy będziemy mogli z poziomu sello w zakładce "zakończone" nacisnąć "wznów" - sprawa bardzo ważna chyba dla większości.

Podpinam się pod pytanie. To bardzo przydatne usprawnienie i niezwykle ważne dla ofert dobrze wypozycjonowanych.

Jest planowane wprowadzenie tej funkcji w przyszłej aktualizacji Sello?

Link to postu
3 godziny temu, Dawid B. napisał:

Allegro udostępniło możliwość wznowienia zakończonej aukcji po zakończeniu z tym samym nr oraz ilością zakupionych przedmiotów w ostatnim czasie. Kiedy taka funkcjonalność pojawi się w sello?

 

3 godziny temu, Łukasz Piekarski napisał:

Jest planowane wprowadzenie tej funkcji w przyszłej aktualizacji Sello?

Funkcja dopiero co się pojawiła, dajcie chociaż przeczytać szczegóły :) .

Aktualnie pracujemy nad wysyłaniem do Allegro numerów wysyłek. Po skończeniu w planach mamy zająć się implementacją nowego sposoby wystawiania aukcji, na którego bazie jest zaimplementowane wznawianie aukcji. Siłą rzeczy funkcja pojawi się po wdrożeniu nowych mechanizmów wystawiania aukcji.

1 godzinę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Jaką mamy szansę, że nowe formy wysyłki (odb. w punkcie allegro) pojawią się w Sello do jutra?

0.

Prace nad aktualizacją jeszcze trochę zajmą, ale na pewno pojawi się jeszcze w czerwcu.

Link to postu
20 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Jaką mamy szansę, że nowe formy wysyłki (odb. w punkcie allegro) pojawią się w Sello do jutra?

Będę wdzięczny za odpowiedź, powzoli mi jutro ukierunkować swoją pracę.

@Bartosz Rosa ?

No właśnie, a co z importem nr nadań z Elektronicznego Nadawcy do Sello na późniejsze potrzeby eksportu do allegro?

Ten temat już chyba również przewijał się wielokrotnie przez Forum? Są jakieś plany co do tej funkcjonalności?

Link to postu

Głównie prace skupiły się na wysyłaniu paczek do Allegro. InPost Paczkomaty niestety jeszcze nie będzie dostępny, bo zawiodły możliwości testowania - aczkolwiek obsługa jest już w dużej mierze napisana. Będzie prawdopodobnie dzisiaj. Musimy zdążyć w tym tygodniu ze względu na sezon urlopowy :) .

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...