Skocz do zawartości

Brak opisu aukcji, wystawianie z szablonu

Polecane posty

Wczoraj dostałem maila z prośbą o podanie jakiegoś opisu aukcji, pierw pomyślałem, że ktoś ogląda na telefonie i go nie rozwinął.

Jednak okazało się, że faktycznie go nie ma, aukcja wystawiła się bez opisu. Są zdjęcia, jest tytuł i parametry specyficzne ale pole opis jest puste.

Co dziwne problem dotyczy tylko jednego towaru który występuję w 9 odmianach (ma ten sam symbol).

W towarze jego opis jest ale po kliknięciu wystaw z szablonu i wejściu w aukcję opis jest pusty.

Wystawiam na tym szablonie wiele innych rzeczy i opis się wstawia a tutaj nie, pytanie dlaczego ?

Link to postu

Problem jest już w Sello, nie widać opisu, wystawiam normalnie prawym kliknięciem na towar i wystaw z szablonu (domyślnego).

Próbowałem na innych szablonach i jest to samo.

Aukcja i widok w Sello:

http://allegro.pl/damskie-jeansy-wrangler-evalyn-slim-28-30-i7385867012.html

Problem dotyczy tylko tego jednego towaru w różnych rozmiarach.

Bez tytułu.jpg

Link to postu

Ten opis w Sello jest. Jeśli edytor pojawia się pusty, oznacza to, że w treści pojawiły się jakieś nieprawidłowe znaki, które, mówiąc w skrócie, popsuły strukturę opisu (JSON). Wtedy edytor nie potrafi tego wczytać. Nie powinno natomiast dojść do sytuacji, że taki opis wysłał się do Allegro i tam również jest niewidoczny. Z tego co widzę, to wysłał się opis w stylu <p></p>. Który jest generowany automatycznie jeśli opis ma niepoprawną strukturę.

Trzeba spojrzeć w bazę danych, proszę podesłać wynik zapytania w pliku tekstowym jako załącznik z tego wątku na sello@insert.com.pl podając link do tego wątku:

 

 

Link to postu
Przed chwilą, Paweł Wilk napisał:

Zainstalowałem dzisiaj 1.27 i problem zniknął, robić to jeszcze ?

Podpowiadam, że nie. Kody były potrzebne Bartkowi do zdiagnozowania błędów, a skoro sami sobie poradziliście to tylko się cieszyć. Często tak jest, że najnowsza wersja Sello eliminuje wcześniejsze problemy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...