Skocz do zawartości

Prośba związana ze spacjami

Polecane posty

Sello w swoim opisie wyświetla &nbsp ; jako spację, ale na Allegro pojawia się to jako tekst, a nie spacja.

Fajnie byłoby gdyby albo:

-Sello wyświetlało &nbsp ; jako tekst, aby można było to ręcznie usunąć, bo i tak trzeba każdy opis przerabiać ręcznie przed wystawieniem aukcji, bo pola własne nie działają,

-albo zamieniało &nbsp ; na spację, aby na Allegro też była spacja.

 

:)

Dziękuję i nie zapomnijcie subskrybować i dać łapkę w górę:D:D

Link to postu
Dnia 12.06.2018 o 17:19, maniootek napisał:

Pola własne nie działają? Co masz na myśli?

Mam na myśli to, że pola własne używane w nowym opisie wychodzą jako jedna wielka kupa zbitego tekstu.

Każdą aukcję trzeba ręcznie enterować przed wysłaniem.

Jedna z największych zalet Sello odeszła w zapomnienie i stała się utrapieniem.

 

Do tego nie dostaję odpowiedzi z tego forum na maila O.o

Link to postu
2 minuty temu, Ks. Robak napisał:

Każdą aukcję trzeba ręcznie enterować przed wysłaniem.

Albo w opisy powstawiać < p >

 

2 minuty temu, Ks. Robak napisał:

Do tego nie dostaję odpowiedzi z tego forum na maila O.o

No tak... Ja cyklicznie zaglądam tutaj (wtedy u góry masz w "dymku" liczbę nowych postów (z Twoim udziałem)):

https://forum.insert.com.pl/index.php?/discover/unread/

Link to postu
31 minut temu, Ks. Robak napisał:

Mam na myśli to, że pola własne używane w nowym opisie wychodzą jako jedna wielka kupa zbitego tekstu.

A jak ich używasz i co masz w nich zapisane?

51 minut temu, Ks. Robak napisał:

Do tego nie dostaję odpowiedzi z tego forum na maila

A masz na pewno włączone odpowiednie powiadomienia mailowe?

Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

A jak ich używasz i co masz w nich zapisane?

Np. takie coś mam wpisane w polu własnym towaru:
 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Rozmiar:
- Lorem ipsum 10 cm,
- Dolor sit amet 35 cm,
- Consectetur adipiscing 6,5 cm.

Ssed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

 

A dostaję:

Cytat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.Rozmiar:- Lorem ipsum 10 cm,- Dolor sit amet 35 cm,- Consectetur adipiscing 6,5 cm.Ssed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Pisałem zresztą już kiedyś o tym, że wielkim ułatwieniem byłoby już samo dodanie spacji do każdej zlikwidowanej linii, tak aby wyszło

Lorem ipsum dolor sit amet. Consectetur adipiscing elit.

Zamiast:

Lorem ipsum dolor sit amet.Consectetur adipiscing elit.

co trzeba poprawić ręcznie.

 

1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

A masz na pewno włączone odpowiednie powiadomienia mailowe?

No faktycznie się "zresetowały" chyba same ;D

Zobaczę czy teraz będą działać.

Edytowane przez Ks. Robak
Link to postu
3 godziny temu, Ks. Robak napisał:

Np. takie coś mam wpisane w polu własnym towaru:
 


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Rozmiar:
- Lorem ipsum 10 cm,
- Dolor sit amet 35 cm,
- Consectetur adipiscing 6,5 cm.

Ssed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

 

A dostaję:

Cytat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.Rozmiar:- Lorem ipsum 10 cm,- Dolor sit amet 35 cm,- Consectetur adipiscing 6,5 cm.Ssed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Pisałem zresztą już kiedyś o tym, że wielkim ułatwieniem byłoby już samo dodanie spacji do każdej zlikwidowanej linii, tak aby wyszło


Lorem ipsum dolor sit amet. Consectetur adipiscing elit.

Zamiast:


Lorem ipsum dolor sit amet.Consectetur adipiscing elit.

co trzeba poprawić ręcznie.

 

Odpowiadałem Tobie już kiedyś o tutaj, ale widzę, że dalej sobie nie poradziłeś ;)

Zrób tak:

1. wejdź w Ustawienia > Słowniki > Pola własne towarów
2. w tym polu własnym z którym masz problem zaznacz: "Zamieniaj znaki nowej linii na znacznik <br />
3. w szablonie zastosuj:
 

[Towar::PW::NazwaPolaWłasnegoTowaru| escape_xml | replace=`<br />==<p>`| unescape_xml]

i nie pisz, że nie działa. Bo działa....sprawdzałem ;)

Edytowane przez Alwin Kolano
Link to postu

Alwin masz rację, nie poradziłem sobie z tym.

Głównie dlatego, że u mnie szablon, to jeden wielki ciąg takich modyfikatorów i ifów.

Myślałem, że uda się osiągnąć ten sam efekt co kiedyś, bez dodawania kolejnych modyfikatorów, bo dodanie ich to nie jest skopiowanie tego stąd i wklejenie do szablonu.

Zapuszczę zmiany na bazie.

 

Tak czy siak dzięki. Nie wiem czemu nie ma u Ciebie + do dodawania plusów :)

Edytowane przez Ks. Robak
Link to postu
3 minuty temu, Ks. Robak napisał:

 

No właśnie. 2151 postów i ani jednego plusa. ;D;D

"Plusiki" przyprowadziły się na nowe forum bodajże wczoraj...

Albo, jak pisze Bartek "pomuki"...

 

4 minuty temu, Ks. Robak napisał:

No właśnie. 2151 postów i ani jednego plusa. ;D;D

Czasem ktoś komuś trafnie 'pomuk' a taki się nie odwywdzięczy... o.O

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...