Skocz do zawartości

Cennik dostaw - pytanie

Polecane posty

Chcę podpiąć na początek pierwszy cennik dostaw - allegro paczkomaty inspot. Wpisałem w Allegro, zaciągnęło w AUKCJE do Sello. Teraz pytanie - jak sprawić, żeby na paragonie dodawalo pozycje odpowiadającą sposobowi wysylki? Czy w subiekcie powinienem dodać do kartoteki nowe pozycje każda odpowiadająca danej formie dostawy z Allegro i Sello?

 

Edit : czy mogę mieć w sgt jedną pozycję "USŁUGA TRANSPORTOWA" i jej kwota będzie się zmieniała adekwatnie do wybranego sposobu wysyłki przez klienta na Allegro?

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu

Ustawiłem w Sello zw. system sprzedaży -.> dokumenty -> dodawaj koszty wysyłki jako pozycję i wybrałem usługę z sgt o nazwie "Usługa transportowa" - cena w subiekcie ustawiona na 0,00. Czy Sello będzie zatem ją nadpisywać na paragonie i jak klient wybierze Paczkomat Allegro za 8,99 to na paragonie tyle się wybije pod pozycją "usługa transportowa - 8,99"?

 

Link to postu
1 minutę temu, Zdzisław Bal napisał:

Ustawiłem w Sello zw. system sprzedaży -.> dokumenty -> dodawaj koszty wysyłki jako pozycję i wybrałem usługę z sgt o nazwie "Usługa transportowa" - cena w subiekcie ustawiona na 0,00. Czy Sello będzie zatem ją nadpisywać na paragonie i jak klient wybierze Paczkomat Allegro za 8,99 to na paragonie tyle się wybije pod pozycją "usługa transportowa - 8,99"?

 

Tak. Przygotowywany nowy synchronizator z Subiektem najprawdopodobniej - nie wiadomo czy od razu - będzie miał więcej opcji konfiguracji pod tym względem.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Jeśli piszesz o wstępnych ustawieniach w Sello, to w zasadzie nie ma to znaczenia wg mnie (choć niektórzy pisali, że to im pomaga). I tak przesyłka ustawi się - po zatwierdzeniu formularza - wg tego co klient wpisał w allegro. Do kontrolowania czy wszystko jest OK służą ikonki formularza i płatności (w TRANSAKCJACH).

  • Dziękuję 1
Link to postu

Marcin, muszę Cię jednak jeszcze prosić o pomoc, aukcja się wrzuciła, ale zdjęcie z wzorami wgrało się nieczytelne, w mniejszej rozdzielczości... czy powodem moze byc rozmiar 1280 x 17000? W opisie w Sello pokazuje się duże, czytelne. Waży 5 mb, wiec też niewiele

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu

Tak w opisie wyswietlanym na Allegro zmniejszyło do takiego rozmiaru ze malo co widac, a powinno byc ladnie na calej szerokosci. Zrobilem tak, ze pocialem je co dwa wzory, ale nie chce tak robic bo to mozolna robota. Zauwazylem, ze nawet jak pociąłem po 2 wzory to i tak trochę się zmniejszają na Allegro - im dłuższe zdjęcie tym bardziej się zmniejsza juz w opisie Allegro. 

Link to postu
19 godzin temu, Zdzisław Bal napisał:

Dlaczego nie widzę u siebie tego widoku na dole (z zielonego poradnika)?

Bo poradnik był tworzony na podstawie wersji Sello 1.18 o ile dobrze pamiętam, a mamy wersję 1.32 :).

Zamiast list z przesuwaniem dostaw na prawo są teraz zajmujące mniej miejsca kontrolki w postaci "tagów"

image.png.affecbaafb4afb3bfda8782370f3e744.png

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...