Skocz do zawartości

Sello samo duplikuje aukcje podpinając je pod drugie konto

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...

@Bartosz Rosa Niestety muszę wrócić z tematem dublowania ofert z innego konta.

1. Wersja programu: 1.33.1

2. Nadal dubluje oferty z konta 1 do konta 2

3. Dziś mam kolejne duble, ale z konta 3 na konto 2. Tj tym dziwniejsza sytuacja, że można było wcześniej założyć, że konto 1 i 2 zostały błędnie autoryzowane. Wczoraj pracownik pokazywał mi duble, i dotyczyły właśnie kont 1 i 2. Dziś mam jednak tylko duble z konta 3 na 2.

Oferta pod tym samym numerem aukcji, na właściwym koncie ma au_Id mniejsze, czyli starsze. Tutaj jest wszystko OK.

 

4. Kolejna rzecz, która nam się zdarzyła w tym tygodniu, to brak ofert na jednym z kont. Lista ofert była pusta. Filtry na górze "czyste", filtr konta na "wszystkie", filtr użytkownika na "wszystkie". Zmieniłem filtr konta na to, na którym nie widziało ofert i wywołałem pobranie danych o ofertach. Lista się szybko odświeżyła i oferty wróciły. Na 100% nie pobrało ich na nowo, tylko jakby zaczęło je ponownie wyświetlać. Powiązania z towarami SGT pozostały prawidłowe.

 

 

Na bank oferty się dublują tylko przy pełnym pobieraniu informacji z serwisu.

Link to postu

A nie jesteście w stanie złapać tego konkretnego momentu kiedy te duble powstają? Np usunąć je i wywołać pobranie w taki czy inny sposób aby te duble powróciły?

Dnia 15.02.2020 o 09:39, Dominik kidl napisał:

Na 100% nie pobrało ich na nowo, tylko jakby zaczęło je ponownie wyświetlać.

Jeśli jest tak jak piszesz, to mógł być efekt jakiegoś timeoutu lub przerwy na łączach. Odświeżanie tej listy poprzez F5 ewentualnie wyczyszczenie filtrów (z hamburger menu po lewej stronie) powinno w takiej sytuacji pomóc. Sam fakt wymuszenia pobrania danych raczej na to wpływu nie miał.

Link to postu

Szukam cały czas punktu zaczepnego, ale nawet pojawianie się tych ofert nie jest systematyczne. W sobotę je usunąłem, dałem tutaj wpis. Wczoraj i dzisiaj nic nowego się nie pojawiło. W piątek tez nic nie było. Będę szukał więcej danych na ten temat, jak tylko będą powstawały kolejne podobne sytuacje.

Link to postu

Problem ten powstaje w wyniku wystąpienia po sobie kilku konkretnych operacji, być może takie nie nastąpiły. Za chwilę pojawi się wersja 1.33.2 z poprawionym tym scenariuszem, który udało nam się znaleźć dzięki pomocy @maniootek •, dzięki nadesłanym logom z taką właśnie sytuacją.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...