Skocz do zawartości

Błąd przy BO

Polecane posty

Błąd wskazuje na jakiś problem z relacją w bazie danych, gdzie zostają zwrócone więcej niż jeden wynik - może być to błąd zdublowania jakiś danych lub niedopatrzenie programisty, więc pewnie bez analizy bazy danych się nie obędzie.

Ewentualnie, ale zrobił bym jeszcze w razie czego kopię i na niej dopiero, odpalić konserwację bazy danych z programu serwisowego - przebudowuje ona klucze, może akurat ...

Link to postu
Dnia 25.04.2020 o 18:02, Radomił Ząbik napisał:

Błąd wskazuje na jakiś problem z relacją w bazie danych, gdzie zostają zwrócone więcej niż jeden wynik - może być to błąd zdublowania jakiś danych lub niedopatrzenie programisty, więc pewnie bez analizy bazy danych się nie obędzie.

Ewentualnie, ale zrobił bym jeszcze w razie czego kopię i na niej dopiero, odpalić konserwację bazy danych z programu serwisowego - przebudowuje ona klucze, może akurat ...

Niestety konwersja nic nie dała. Może insert wspomnie coś na ten temat sprawa jest pilna ponieważ Zarząd potrzebuje bilans a bez BO nie mogę nic zrobić....

Link to postu

Dzień dobry,

kontaktował się Pan już przez formularz kontaktowy (przyp. 21.04.2020 r.) i prośba o przesłanie danych została zignorowana.

Jak już zostało ustalone wyżej, podobnie sprawa wygląda na forum - bez danych nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co jest przyczyną. Dlatego jeszcze raz proszę o przesłanie danych przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję z firmą InsERT pod numerem zgłoszenia INS-941972.

image.png.c5da60d28e56d8f9ea9bfbf25db9a322.png

Link to postu
10 minut temu, Przemysław Werner napisał:

Dzień dobry,

kontaktował się Pan już przez formularz kontaktowy (przyp. 21.04.2020 r.) i prośba o przesłanie danych została zignorowana.

Jak już zostało ustalone wyżej, podobnie sprawa wygląda na forum - bez danych nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co jest przyczyną. Dlatego jeszcze raz proszę o przesłanie danych przez formularz kontaktowy, kontynuując korespondencję z firmą InsERT pod numerem zgłoszenia INS-941972.

image.png.c5da60d28e56d8f9ea9bfbf25db9a322.png

Dziękuję, Musiałem to przeoczyć już wysłałem link do pobrania bazy danych.

Link to postu

Temat jest dosyć ciekawy. Wprowadzając BO z mojego konta użytkownika problem się pojawia. Korzystając  z konta koleżanki już tego błędu nie ma. Zauważyłem też jakiś czas temu pewne dziwne zachowanie rewizora odnośnie modułu klientów. Wyszukując klienta przy wprowadzaniu dekretu z moje konta klienci są widoczni, a z konta koleżanki już nie.....

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...