Skocz do zawartości

1.37 Brak możliwości oznaczenia paczki jako wysłanej

Polecane posty

Cześć !

 

W 1.37 nie mogę oznaczyć paczek paczkomatowych jako wysłanych.

Błąd: Nieprawidłowy adres. Wymagany jest numer paczkomatu w adresie punktu odbioru.

Oczywiście adres zawiera numer paczkomatu, nic nie było edytowane ręcznie, wszystko pozostało tak jak zostało pobrane z Allegro.

obraz.png.d837a54859a5badbb46d2145b8748153.png

Link to postu
14 minut temu, Ks. Robak napisał:

Cześć !

 

W 1.37 nie mogę oznaczyć paczek paczkomatowych jako wysłanych.


Błąd: Nieprawidłowy adres. Wymagany jest numer paczkomatu w adresie punktu odbioru.

Oczywiście adres zawiera numer paczkomatu, nic nie było edytowane ręcznie, wszystko pozostało tak jak zostało pobrane z Allegro.

obraz.png.d837a54859a5badbb46d2145b8748153.png

 

Cześć!

?

 

Zmienił się sposób zapisywania w punktach odbioru. Już ktoś to zgłaszał, ale nie było odpowiedzi bodajże. Ja jakoś tak trafiłem, że 1.37 zainstalowłem po oznaczeniu wszystkiego jako wysłane.

Ale miałem inny problem - może Cię na coś nakieruje. Mianowicie zamówienie pobrane w 1.36 a opłacone w 1.37.  Nie chciała sie utworzyć paczka (paczkomat - z takim błędem jak u Ciebie). Musiałem usunąć TRANSAKCJĘ (delete) i pobrałem od razu ustawiając 'bez dokumentów" bo były już wystaione w GT.

Ale z paczkami to nie tak prosto, bo już są numery nadania... choć ta droga mogła by być może rozwiązać sprawę... tylko to ręczna robota z dostawą bez ShipX i wklejaniem nr nadania...

 

A może zanim ST czegoś nie obmyśli to przesunąć je do PACZKI > ZABLOKOWANE?

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
  • Lubię to 1
Link to postu

Ja mam 2 paczki, które chyba się nie synchronizują (bo status na www jest inny).

Ale ciekawsze, że Sello nie wyświetla mi innych w PACZKI > WYSŁANE, tylko dwie a powinno być w setkach lub więcej... A jak jest u Was lub jaka może być przyczyna?

 

obraz.png.846b7be7ef1c53f7c1924e12d9258988.png

Link to postu
2 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

A filtr kont i opiekunów na dole? Na pewno masz więcej tych konkretnych dostawców?

Filtr jest na wiodącym koncie. Przeklikanie kontekstu konta jak i "główek" użytkowników nic nie zmienia.

Link to postu
2 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Filtr jest na wiodącym koncie

A innych dostawców filtruje normalnie? Mechanizm filtrowania jest dość generyczny i nie zmienialiśmy w nim nic ostatnio więc od tak sobie nie może przestać działać.

23 minuty temu, Ks. Robak napisał:

A nie da się niczego edytować.

Poprawka już się robi. Dasz radę przemęczyć się z tym kilka dni?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...