Skocz do zawartości

zbiorowe wysylanie emaili

Polecane posty

witam, mam problem ze zbiorowym wysyłaniem emaili, kiedy mam już w PACZKACH, zakładce DO WYSŁANIA kilka osób i chciałabym im wszystkich wysłać zbiorowego emaila o treści, iż paczka została wysłana.. czy jest taka opcja w sello? czy jest możliwe wysłanie emaili o tej samej treści do zaznaczonych klientów? z góry dziękuje za odpowiedz

Link to postu

witam, mam problem ze zbiorowym wysyłaniem emaili, kiedy mam już w PACZKACH, zakładce DO WYSŁANIA kilka osób i chciałabym im wszystkich wysłać zbiorowego emaila o treści, iż paczka została wysłana.. czy jest taka opcja w sello? czy jest możliwe wysłanie emaili o tej samej treści do zaznaczonych klientów? z góry dziękuje za odpowiedz

 

Zaznacz wszystkie paczki wysłane do których chcesz wysłać tego samego maila (ctrl + lewy klik) i wybierz opcję dostępną w menu po lewej stronie "Oznacz jako wysłane/odebrane". I już :) Oczywiście jak pisał ANDREW musisz mieć utworzoną wiadomość automatyczną i musi być przypięta do tej operacji:

 

Administracja > Parametry > Wiadomości automatyczne > Wysłano paczkę > ...

Link to postu

(...) i chciałabym im wszystkich wysłać zbiorowego emaila o treści, iż paczka została wysłana.. czy jest taka opcja w sello?

 

sprawdź pod prawym klawiszem myszki "wyślij wiadomość zbiorczo" i wtedy wysyłasz do wszystkich zaznaczonych to co chcesz tzn. ręcznie lub z szablonu, o ile nie skonfigurujesz sobie automatycznych wiadomości jak podali koledzy wyżej

Link to postu
  • 9 miesięcy temu...

Jeszcze 24.10 kiedy miałem wersję sello 1.3 można było wysłać zbiorową wiadomość do kilku użytkowników w paczkach czy transakcjach do paczek ale dziś nie da się tego zrobić. Chodzi  to że chciałem wysłać spontaniczną wiadomość do kilku użytkowników a nie te automatyczną która się generuje po kliknięciu wysłane/odebrane.

Problem tkwi w tym że jak zaznaczę kilku użytkowników i kliknę prawym przyciskiem myszy to nie widzę już opcji "utwórz wiadomość zbiorczą" a "nowa wiadomość" jest nieaktywne !!

 

Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...