Skocz do zawartości

Sello 1.3.4 już jest!

Polecane posty

Witam po długiej przerwie :)

 

10 minut temu zainstalowałam sobie w końcu nową wersję i to był mój błąd ...

Pierwszy poważny problem został wykryty chwilę później.

 

Chodzi dokładnie o Towary.

Od samego początku w Sello jest błąd w zakładce Towary/Serwisy (zgłaszany już kilkukrotnie) - okno Opis w pewnym momencie się blokuje - tzn. nie można nic w nim zmienić. Trzeba korzystać z opisu w zakładce Podstawowe. Jakoś się już do tego przyzwycziłam :) ale doszedł kolejny problem.

 

Po zmianie opisu w zakładce Podstawowe trzeba odświeżyć go poprzez zaznaczenie a później odznaczenie (żeby przypadkiem nie został podmieniony opis na ten z Subieka) opcji "Użyj podstawowego". Tak też zrobiłam, w momencie zapisywania zmian w towarze funkcja była wyłączona. Niestety po ponownym wejściu do produktu okazało się że jest aktywna.

No i klops, mam przed sobą poprawki w opisach i nie mogę ich zrobić :/ bo za chwilę wrócą do takich jak w Subiekcie.

 

Jak już jesteśmy przy zakładce Towary - to NADAL brak sortowania grup i cech pobranych z Subiekta :/

 

Na dziś to by było na tyle, ale pewnie tu wrócę :) bo jeszcze nie przejrzałam wszystkiego w nowej wersji.

Link to postu

Sello znów/nadal dubluje dokumenty ZK w subiekcie!

Właśnie usunąłem około 10 zdublowanych ZK. U mnie powoduje to ZDUBLOWANE zamówienia do dostawców poprzez zewnętrzny program , który korzysta z bazy subiekta.

Uważam , że jest to błąd krytyczny, który może powodować straty finansowe, tymczasem nie został rozwiązany o pierwszej wersji sello!

Proszę więc ponownie, przyjrzyjcie się temu.

Link to postu

Czy w linku (1.3.4)  na początku postu jest już poprawiona wersaja ( chodzi mi o pamiętanie ustawienia listy kolumn ) ? 

Nie chcę nic grzebać w bazie ( chodzi mi o instalację łatki ) - bo znając swoje "szczęście ;D" oraz doświadczene , to będę miał problemy po instalacji  - a na to nie mogę sobie teraz pozwolić.

Wolę przeinstalować program lub poczekać do ukazjania się wersji poprawionej.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Ale w czym przeszkadza? Żeby cokolwiek pojawiło się w polu masa trzeba to wpisać ręcznie, więc w zasadzie ogranicza się do do odznaczenia opcji "Wyliczana z towarów" i wpisania masy. Ja tu nie widzę żadnej dodatkowej pracy.

 

Plissss dajcie możliwość wyłączenia na stałe tej opcji - wpisanie wagi w listach poleconych trwa teraz 2 razy dłużej, pracownicy mi się buntują.

Link to postu

Ale w czym przeszkadza? Żeby cokolwiek pojawiło się w polu masa trzeba to wpisać ręcznie, więc w zasadzie ogranicza się do do odznaczenia opcji "Wyliczana z towarów" i wpisania masy. Ja tu nie widzę żadnej dodatkowej pracy.

 

Plissss dajcie możliwość wyłączenia na stałe tej opcji - wpisanie wagi w listach poleconych trwa teraz 2 razy dłużej, pracownicy mi się buntują.

 

Jeśli Ci chodzi o to, że bez wpisywania do paczki wagi/opłaty na książce drukują się zera, to może by pomogło skasowanie z książki (w edytorze wydruków) formuł w konkretnych polach - wtedy będą puste i można wpisać długopisem, czyli szybciej (?). Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie... i jeśli to zadziała... BartKu?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...