Skocz do zawartości

Autotekst - Sprzedawca gdzie się zmienia te dane?

Polecane posty

W pomocy programu jest:

W sekcji Informacje o użytkowniku można wprowadzić dane wykorzystywane przez autotekst przy tworzeniu np. szablonów aukcji i wiadomości. Będą to odpowiednio: [sprzedawca::Nick], [sprzedawca::ImieNazwisko] i [sprzedawca::Nazwa].

Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.

Cały czas mam coś takiego:

[sprzedawca::Nick] - nickPrzykladowy

[sprzedawca::ImieNazwisko] - Jan Allegrowy

[sprzedawca::Nazwa] - SzybkaAukcja

[sprzedawca::WszystkieAukcje]

[sprzedawca::MojaStrona]

Jak to zmienić? Przejrzałem wszystkie słowniki i parametry.

Link to postu

W pomocy programu jest:

W sekcji Informacje o użytkowniku można wprowadzić dane wykorzystywane przez autotekst przy tworzeniu np. szablonów aukcji i wiadomości. Będą to odpowiednio: [sprzedawca::Nick], [sprzedawca::ImieNazwisko] i [sprzedawca::Nazwa].

Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.

Cały czas mam coś takiego:

[sprzedawca::Nick] - nickPrzykladowy

[sprzedawca::ImieNazwisko] - Jan Allegrowy

[sprzedawca::Nazwa] - SzybkaAukcja

[sprzedawca::WszystkieAukcje]

[sprzedawca::MojaStrona]

Jak to zmienić? Przejrzałem wszystkie słowniki i parametry.

 

Lewy górny róg programu - jest obrazek sellochłopka, klikasz w niego (swoją drogą też nie wiedziałem na początku że to jest przycisk) i wybierasz > moje dane > moja firma.

Link to postu
Pytanie pomocnicze. Gdzie te dane się źle wpisują? W którym konkretnie oknie.

W szablonach aukcji

ile jest kont w danym podmiocie? co dokładnie jest wpisane w szablonie wiadomości?

Jedno konto; w szablonach wiadomości działa, lecz w szablonach aukcji jest problem.

proszę założyć nową bazę danych, wpisać jakieś informacje - czy problem będzie taki sam?

Nie mam na to czasu.

Link to postu

Bo jest to szablon, więc jakim cudem ma on wziąć sobie dane z jakiejś aukcji. Szablon to szablon - operuje na danych przykładowych. Taka jest teoria. W praktyce mogło by tam się w przypadku tagów sprzedawca pojawiać prawdziwe dane, no ale tak to kiedyś zostało zrobione.

 

Proszę wystawić przykładową aukcję z szablonu (mając na uwadze żeby znacznik wysyłaj aukcje gotowe do wystawienia od razu) w opcjach wysyłania i odbierania nie był zaznaczony. Wtedy będzie widać już właściwe wartości w tagach.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...