Skocz do zawartości

Uwaga! Zmiany w aukcjach 04.06.2009, łatka Sello 1.3.6

Polecane posty

Mam pytanko odnosnie kosztow...cos mam wrazenie sie mieszaja..mam ustawione koszty wysylki...aukcja trwa..wystawiam ja jeszcze raz przez wystaw ponownie..dla pewnosci musze sprawdzic czy koszty sa prawidlowe bo czasami cos zmienia, dodajac np jedna pozycje... poprawiam...wystawiam...i co...i w opcjach wysylki mam dodatkowa opcje!!! Jak sie tego pozbyc??

Dodam ze to bylo po zainstalowaniu pierwszej latki beta...zainstalowalem juz ostateczna latke i zobaczymy..

Link to postu

Nowe spostrzezenia...w programie jakby nakladaja sie koszty na siebie..tzn...mam wystawiona aukcje na ktorej zaznaczylem 2 rodzaje wysylki...na innych zaznaczone sa 4 rodzaje wysylki..i w pewnych aukcjach, gdy podejze aukcje trwajace to zaznaczone sa wszystkie pozycje...jakby sie polaczyly...ale jak zalogowalem sie bezposrednio do allegro...to jest  ok..i co ciekawe...jak nietkore chcialbym edytowac bezposrednio przez allegro...to jak otwieram przez zmien...to ani opisu nie ma...ani opcji transportu...

Link to postu

Szkoda że nikomu się nie przeczytało co napisałem w 11 stronie tego wątku.

 

piszę jeszcze raz to co otrzymuje w raporcie przy tworzeniu nowych stron

 

Otwieranie strony w Strefie Sello nie powiodło się:

dotyczy: PENI... (651...)

klient: a...k: (tak faktycznie wygląda pobrany nick)

Zwycięska oferta na aukcji nie istnieje.

Serwer zwrócił błąd: pl.insert.cocoon.webservices.statuses.BidDoesNotExistFault

 

(dane aukcji ukryłem)

Link to postu

Przeczytało, ale przecież nie mam pamięci absolutnej. Jest to błąd, który wynika ze zmian w dziale erotyka jakie wprowadziło allegro niedawno.

 

/edit

 

po analizie problemu okazało się, że problem nie jest łatwy do obejścia, z racji tego, że allegro ukryło kupujących na danej aukcji z danych publicznych. Stąd serwer Strefy Sello nie jest w stanie zweryfikować kupującego na aukcji w dziale erotyka. Tak, że na razie trzeba będzie po prostu zrezygnować z obsługi strefy dla kont, które sprzedają w kategorii erotyka.

Link to postu

Poniewaz nie uzyskalem zadnej odpowiedzi pisze jeszcze raz...mieszaja sie koszty wysylki... przy wystawianiu aukcji zaznaczam powiedzmy cztery formy wysyłyki..wysylam aukcje i gdy wlaczam podglad aukcji mam zaznaczone wczesniej wybrane formy wysylki plus jedna lub dwie inne, ktore byly zaznaczone w innych aukcjach!!! Same auckje w allegro pokazuja sie prawidlowo, ale w programie jest zamieszanie. Gdy chce pownownie wystawic dana aukcje, musze odznaczac niepotrzebne formy wysyłki i sprawdzać poprawnosć kwot za wysyłke, bo program jakby wszedzie w tym momencie wrzuca jeden schemat kosztów i form wysyłki... jak rozwiazac ten problem??

Link to postu

Witam,

Po okresie użytkowania zauważyłem:

1. Po wymuszeniu "wyślij/obierz wszystko" program nie kończy odbierania poczty i kci się "gwiazdka", w lewym dolnym rogu i cały czas jest komunikat wyświetla się komunikat "Brak wiadomości do wysłania", i w tym momencie próba przerwania kończy się komunikatem "wybrałes opcje..." i nawet po wybraniu OK nie przerywa. Jedynym wyjściem jest zamknięcie Sello i ponowne otworzenie.

2. Koszty wysyłki mozna wprowadzić tylko sposobem. Po wpisaniu kwoty za wysyłkię, kursorem przejśc na druką pozycje po przecinku i strzałką przenieść kursorek w dół lub w górę. Wtedy wartośc wysyłki pozostaje. Przy wpisaniu jakiejkolwiek liczby i próbie jej zatwierdzenie pozostaje 0,00.

3. Niezależnie od zaznaczonej opcji do sklepu wstawiają się przedmioty z opcją wznów z pełnym zestawem..."

Problemy 1 i 3 wystepowały we wczesniejszych wersjach (już nie pamiętam, których) potem zniknęły i w wersji 1.3.4 ich nie było.

 

 

Grzegorz

www.nit-ek.pl

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Po okresie użytkowania zauważyłem:

1. Po wymuszeniu "wyślij/obierz wszystko" program nie kończy odbierania poczty i kci się "gwiazdka", w lewym dolnym rogu i cały czas jest komunikat wyświetla się komunikat "Brak wiadomości do wysłania", i w tym momencie próba przerwania kończy się komunikatem "wybrałes opcje..." i nawet po wybraniu OK nie przerywa. Jedynym wyjściem jest zamknięcie Sello i ponowne otworzenie.

2. Koszty wysyłki mozna wprowadzić tylko sposobem. Po wpisaniu kwoty za wysyłkię, kursorem przejśc na druką pozycje po przecinku i strzałką przenieść kursorek w dół lub w górę. Wtedy wartośc wysyłki pozostaje. Przy wpisaniu jakiejkolwiek liczby i próbie jej zatwierdzenie pozostaje 0,00.

3. Niezależnie od zaznaczonej opcji do sklepu wstawiają się przedmioty z opcją wznów z pełnym zestawem..."

Problemy 1 i 3 wystepowały we wczesniejszych wersjach (już nie pamiętam, których) potem zniknęły i w wersji 1.3.4 ich nie było.

 

 

Witam,

problemy opisane wyżej są i jest to normalna" wersja

Pozdrawiam

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...