Skocz do zawartości

Wydruki kurierskie -- UPS

Polecane posty

Jest to firma biuroster wpiszcie w Google, niby na stronie jest tylko integracja

Allegro z UPS WS, ale jak dzwoniłem do gościa to powiedział ze maja wykonane już program Sello z UPS WS. Jak będziesz coś miał od tego informatyka UPS to daj znać.

 

Witam.

To może pozwolę sobie co nieco sprostować i dodać. Zważywszy że ktoś pisze o programach których jestem autorem. Tak więc:

 

Aktualnie posiadam w ofercie kilka programów które są dodatkami do oprogramowania Insert (SubiektGT). W ofercie firmy integruję przepływy wysyłkowe (wspomniany UPS) w kilku programach (jeden nawet dedykowany wyłącznie dla Allegro poprzez AllegroWebApi)

 

Dodatki są w różnych cenach. Dedykowany program do UPS Worldship i Sello dostępny jest w innej cenie (350 zł netto) i zapewniam że nie polega tylko on na "robieniu widoku" (no może trochę :-) ) Program niestety jest kolejnym dodatkiem w osobnym oknie ale jak to komuś przeszkadza to niech próbuje piracić albo macha Copy+Paste ręcznie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv oraz na moją stronę firmową http://biuroster.pl. Pan z firmy e-kupowanie otrzymał już demo.

 

Mam nadzieję że Pan/Pani moderator nie potraktuje tej wypowiedzi jako spam ale jako rzeczowe sprostowanie związane z tematem.

 

Pozdrawiam

Jaworski Piotr

Biuroster.

 

Link to postu

350 zlotych dziala na mnie jak plachta na byka  ;D

Czy mozesz powiedziec co takiego robi Twoj program jezeli wpisanie klientow z Sello do WS (rzekomo) da sie zrobic kilkoma zapytaniami do bazy danych???

 

No tak właśnie przeglądam sobie forum Sello bo ciekawe bardzo - dziś mam styczność po raz pierwszy. Na forach z reguły się nie udzielam ze względu na częste utarczki których wolę unikać.

 

Kwestia ceny i funkcjonalności to już podejście indywidualne. Z tego co zauważyłem to w wypowiedziach swych PAN skłania się bardziej ku samodzielnej realizacji takich przedsięwzięć czym oczywiście bardzo mi PAN imponuje.

 

Pozdrawiam.

Link to postu

Kwestia ceny i funkcjonalności to już podejście indywidualne. Z tego co zauważyłem to w wypowiedziach swych PAN skłania się bardziej ku samodzielnej realizacji takich przedsięwzięć czym oczywiście bardzo mi PAN imponuje.

 

Owszem lubie samemu rozwiazywac problemy. Nie jest to jednak odpowiedz na moje pytanie, a wlasnie to mnie iteresuje, a nie historia moich postow :].

Co takiego daje ten program, ze warto miec otwarte kolejne okienko???

Link to postu

Kwestia ceny i funkcjonalności to już podejście indywidualne. Z tego co zauważyłem to w wypowiedziach swych PAN skłania się bardziej ku samodzielnej realizacji takich przedsięwzięć czym oczywiście bardzo mi PAN imponuje.

 

Owszem lubie samemu rozwiazywac problemy. Nie jest to jednak odpowiedz na moje pytanie, a wlasnie to mnie iteresuje, a nie historia moich postow :].

Co takiego daje ten program, ze warto miec otwarte kolejne okienko???

 

 

Program wykrywa które paczki UPSowe uległy modyfikacji i następnie proponuje ich wyeksportowanie do Worldship. W okienku użytkownik może wybrać które zmienione paczki chce wyeksportowac gdyż mógł zechcieć modyfikować jakąś paczkę w innym celu. Po przetworzeniu przesyłek w UPS Worldship program importuje nadane numery śledzenia z powrotem do Sello - w okienku wyświetlają się paczki wraz z nr. śledzenia (nadania)

Link to postu

Odnośnie jeszcze tych "wysokich" cen to polecam spojrzeć na stronę http://www.insert.com.pl/sprzedaz_i_serwis/katalog_rozwiazan_partnerskich.html. Generalnie większość programów chodzi w cenach kilkuset złotych i jakby zobaczył Pan poziom komplikacji dla niektórych z nich to by dopiero się za głowę złapał :-)

 

Niestety na stronach dodatków do Insert Sello nie doczekało się swojego działu - z tąd niektóre osoby próbują pomagać użytkownikom i zareklamować własne rozwiązania właśnie tu.

Link to postu

Wiem jakie sa ceny, ale nie jestem sklonny tyle zaplacic za pare zapytan do bazy danych :]

 

Jezeli chodzi o ilosc funkcji to moim zdaniem zdecydowanie za malo jak na dodatkowe okienko.

A skad sa brane dane? Trzeba miec juz stworzone paczki czy pobiera dane z transakcji? A moze mozna zdefiniowac?

 

PS

Nie mam nic przeciwko pomocy uzytkownikom i sprzedawaniu im dodatkow. Chcialbym zobaczyc takie stanowisko pracy gdzie mamy SGT, Sello, jakis soft do przesylek kurierskich, przegladarke, zapewne gg, skype i jeszcze cos co jest komus potrzebne + do tego 20 programow "wtyczek" do Sello. Naprawde fajnie musi sie na czyms takim pracowac.  ;D

Link to postu

Wiem jakie sa ceny, ale nie jestem sklonny tyle zaplacic za pare zapytan do bazy danych :]

 

Jezeli chodzi o ilosc funkcji to moim zdaniem zdecydowanie za malo jak na dodatkowe okienko.

A skad sa brane dane? Trzeba miec juz stworzone paczki czy pobiera dane z transakcji? A moze mozna zdefiniowac?

 

PS

Nie mam nic przeciwko pomocy uzytkownikom i sprzedawaniu im dodatkow. Chcialbym zobaczyc takie stanowisko pracy gdzie mamy SGT, Sello, jakis soft do przesylek kurierskich, przegladarke, zapewne gg, skype i jeszcze cos co jest komus potrzebne + do tego 20 programow "wtyczek" do Sello. Naprawde fajnie musi sie na czyms takim pracowac.  ;D

 

Programik wtłacza kilka szablonów UPS do słowników. Następnie dane brane są z  paczek w stanie [Paczki->Do wysłania].

Co do tej ilości programów to niestety ... takie życie :P

Aktualnie myślę nad funkcją która mogłaby zminimalizować okienko do zasobnika systemowego i która synchronizowałaby paczki w tle , boję się tylko czy użytkownik byłby w stanie zapanować nad paczkami których nie chciałby synchronizować (?)

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Pan z firmy e-kupowanie otrzymał już demo.

 

To może ja się wypowiem, skoro zostałem wywołany  ;D. Testuję, testuję.

 

IMHO, programik w 100% spełnia to, czego tu wszyscy oczekują od integracji z sello (razem z QVN /maile do nadawcy i do odbiorcy/ i wypełnianiem nr referencyjnego - 1 nick z allegro, 2 dowolny tekst).

 

Co do obsługi, to polega na przygotowaniu paczek do wysyłki, odpaleniu programu i World Shipa a potem JEDEN klik (import z sello do biurostera), DRUGI klik (import z biurostera do WS) oraz wywołanie importu z WS i etykiety już są w drukarce, po TRZECIM kliku nr paczek lądują w sello. Cała procedura drukowania etykiet i przenoszenia ich do sello to jakieś 30 - 40 sekund pracy  :o (+czas drukowania).

 

Na razie mam funkcjonalny trial i zastanawiam się nad zakupem na stałe.

W razie pytań służę pomocą.

 

biuroster-ekran.png.f0cc564f232f22c11cf9ac05adfacd22.png

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o UPS to juz jest po problemie. UPS ma juz swój program który wiąże sello i WS - listy przewozowe drukują się po poadniu nr paczki z sello

 

Byl u mnie informatyk z UPS i wszystko zrobil jak nalezy, wszystko drukuje sie na drukarce fiskalnej i jest - LODZIO MIODZIO PANOWIE :)

 

Z tego co wiem to Siódemka też juz nad tym pracuje.

 

Link to postu

Niestety nie, jest tylko podstawowa funkcjonalność polegająca na importowaniu paczki do UPS WorldShip, żadne dane nie wracają do Sello. Należy też przypomnieć, że nie jest to żaden oficjalny produkt UPS, tylko mapa połączenia Sello->UPS WorldShip skonfigurowana przez jednego z ich informatyków.

 

kr1s podziel się z nami spostrzeżeniami z testów modułu UPS biuroster.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Witam po przerwie.

 

Jeśli chodzi o moduł integracji Sello UPS firmy biuroster a w zasadzie oddzielny program, wszystko działa prawidłowo.

 

"Wsparliśmy" rozwój o dodatkowe funkcje oraz zasugerowaliśmy pewne poprawki:

    *  Możliwość ręcznej edycji pól: referencyjnych, opisu zawartości

    * Automatyzacja wypełniania pól Ref1/Ref2/Ref3/Ref4

 

    * Rozszerzona konfiguracja statycznej zawartości pól:Ref1/Ref2/Ref3/Ref4/Opis

Rozszerzona konfiguracja zawartości pól:Ref1/Ref2/Ref3/Ref4/Opis polegająca na wskazaniu jednego z wielu dostępnych pól powiązanych z daną paczką/transakcją.

 

Program po instalacji dodaje do bazy Sello odpowiednie rodzaje przesyłek, dzięki czemu przy tworzeniu paczki wybieramy już z dropdownów w sello odpowiednia formę  przesyłki ups.

 

Po utworzeniu danej partii przesyłek uruchamiamy program biurostera, tam klikamy import i wszelkie nowe paczki pojawiają się w nim na liście - mozemy pozmieniać wymienione wyżej pola jak ref1 itd i klikamy export do UPS WS.

 

Uruchamiamy UPS WS robimy import ( UPS ma domyślny katalog plików importu XML, program biurostera trzeab w ustawieniach konfiguracyjnych ustawić na export do tego folderu ) kilkamy import w UPS i wszystko jest :)

 

Po skończeniu pracy w UPS - przetworzeniu paczki zapisywane są dane nr. nadania ( w folderze UPS - tym od xmla - Otwieramy ponownie program Biurtoster importujemy przetworzone paczki ( 1 klik ) i exportujemy je do Sello ( 2 klik ).

 

W tym momencie w Sello mamy nadaną paczke UPS, wraz z nr. nadania ( paczki ) , który pokazywany jest także w strefie Sello, klientowi końcowemu.

 

To tak dla objaśnienia... :)

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...