Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem transakcji

Polecane posty

Z obserwacji wynika, że po awarii serwera webApi pojawiają się opóźnienia w dostępie do transakcji.

 

Proszę o podesłanie logów z pobierania transakcji (tylko i wyłącznie, bez opcji historii) oraz wskazania na których aukcjach nastąpiła sprzedaż, a nie ma transakcji.

 

Po instrukcję włączania logowania proszę napisać maila na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku

Link to postu

Problem występuje i niestety nie wiem ilu aukcji to dotyczy, o czym dowiedziałem się wczoraj, jak klient zapłacił z "Płacę z Allegro".

 

Klient robiąc zakupy 15 stycznia dokonał wpłaty przez PZA, w sello się wszystko zgadzało, więc paczka została wysłana 17 stycznia.

 

Klient wrócił 20 stycznia dokonał zakupów, zapłacił przez PZA i dupa kwota wpłacona okazała się za duża.

Przy ręcznym przeanalizowaniu formularza PZA, okazało się iż zapłacił za aukcję, w której  15 stycznia dokonał zakupu o czym Sello do dnia dzisiejszego nic nie wie.

 

Podumowując nie mam transakcji z 15 stycznia do dzisiaj (6 dni), a dwa razy na dobę pobieram pełne informacje o aukcjach przy odznaczonej historii.

 

Sprawę załatwiłem dodając towar ręcznie, ale ciekawi mnie ile rzeczy poszło do ludzi, którzy płacą tylko przelewem sugerując się "Zgrupowaniem transakcji"  :(

Link to postu

Czy brakująca transakcja nie pobiera się nawet pomimo odznaczenia opcji pobierania na podstawie historii?

 

Tak jak napisałem wyżej, "Podumowując nie mam transakcji z 15 stycznia do dzisiaj (6 dni), a dwa razy na dobę pobieram pełne informacje o aukcjach przy odznaczonej historii"

 

Dostałem także informacje, że na innym koncie także brak nowych transakcji lecz maile o sprzedaży przychodzą. (transakcje przychodzą z dużym opóźnieniem)

Link to postu

witam

mam problem na obu kontach nie chce pobrac zadnych dany ani aukcji ani tranzakcji parametry odbiera tylko na jednym koncie  i po próbie odbioru tranzakcji jest komunkat w raporcie:"Ostatnia operacja nie powiodła się.

Niepoprawna/niepełna odpowiedź z serwera."

próbował odbierac dane ręcznie pojedynczo lub z historia i bez zmian aukcji równiez nie pobiera

pzdr

seba

Link to postu

:)

Problem z pobieraniem transakcji w zaktualizowanym Sello i pełną synchronizacją z serwisem występuje u mnie bez przerwy. Nie pobiera np. trzech transakcji z dnia wczorajszego, wymuszenie pobrania skutkuje pobraniem najnowszych transakcji sprzed 5 minut, w tych 3 wciąż nie ma. Czasem Sello olewa mi jakąś transakcję i dociąga ją po tygodniu - żenujące to trochę, bo problem co chwila przez kogoś zgłaszany, a ciągle nie chodzi jak powinno :)

 

Link to postu

Myslalem, ze do dzis sprawa sie rozwiaze, niestety nic z tego:

Od wczoraj mam 7 wplat przez PZA, z czego sello widzi 6 transakcji i to z zawartoscia ok. 35% w porownaniu z formularzem PZA.

 

Aukcji mam ok. 900, sello pobiera cos kolo 200, pobieranie z odznaczeniem histori nic nie daje i trwa smiesznie krotko 1min wczesniej bylo to 20min.

 

Z niecierpliwoscia czekam do godz. 12, aby doznac kolejnego szoku..

Link to postu

Witam,

u mnie juz kolejny dzień pobiera tylko 75 aukcji !!! Zaczęło się wczoraj ok.godz. 11 i tak cały czas. Pobrano aukcji 75.... Powinien pobrać ok. 500. Błąd jaki pokazuje Sello to "Błąd wewnętrzny serwisu aukcyjnego". Transakcje pobiera z opóźnieniem. Proszę o pilna pomoc co dalej, bo w tej chwili nie mam żadnej kontroli nad aukcjami. Pojawiają się kolejne nowe oferty (wiem z przychodzących maili), a ja ich nie widzę na liście z aukcjami. Dziś już w zasadziedrugi dzień z tym "babolem". Co na to Sello Team? 

Link to postu
Jeśli dzis byla przerwa techniczna webApi, to z jakiego powodu wczoraj, przedwczoraj i kilka dni temu tez nie pobierały się wszystkie transakcje?

 

Myślę, że to pytanie powinno być kierowane do Allegro. Wydaje mi się jednak, że przerw technicznych nie robi się jeśli wszystko działa poprawnie. Zatem jeśli był problem - zrobili przerwę techniczną na poprawki, które nawiasem mówiąc nie do końca działają.

 

Problem został zgłoszony ponownie do Allegro.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...