Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem transakcji

Polecane posty

Witam mam kolejne wieści otóż zarejestrowałem się w strefie sello spod poziomu programu i nagle wszystko zaczęło działać czy to możliwe że niezarejestrowanie powodowało te wszystkie błędy ?

 

Ale teraz chcąc wysłać aukcję wyskakuje mi taki błąd:

 

Nieprawidłowa wartość parametru:  - fid: 32 (0x80004005)

 

Co jest powodem ?

Link to postu

No właśnie najśmieszniejsze jest to że przy okazji nic nie zrobiłem :) Przy każdym włączeniu programu wyskakiwał mi komunikat o rejestracji najpierw pomyślałem że darmowy okres 30-to dniowy dobiega końca ale program zainstalowałem 28 października więc wiedziałem że to nie to potem kilka razy wyskoczyła mi informacja o rejestracji więc żeby się nie pokazywała więcej stwierdziłem że najlepiej będzie się zarejestrować. Zarejestrowałem po czym automatycznie program zaczął działać. Wiem że to trochę dziwne ale tak było :)

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam

Po dzisiejszej awarii allegro nie pobiera transakcji.

Nie pomaga zaznaczanie i odznaczanie "Tylko na podstawie zmian w historii".

Ostatnia pobrana transakcja jest z godz. 18:55, a potem już tylko cisza.

Najdziwniejsze jest to, że po odznaczeniu "Tylko na podstawie zmian w historii"

pobrało dane klientów, ale transakcji już nie utworzyło.

Czy to jest tylko mój problem ?

Jakieś propozycje? Czy tylko ręczne wklepanie transakcji?

 

pozdrawiam

krzyzanowski

Link to postu

Wejdź do zakładki Specyficzne w opisie aukcji, dla której jest błąd i zapisz ją ("OK").  Jeśli nie pomoże to ściągnij parametry kategorii z Allegro (być może trzeba wymusić ściągnięcie wszystkich) i znowu wejdź do Specyficzne i zapisz.  Dopiero jak to nie pomoże jest sens szukać dalej.  Ten temat naprawdę już _wielokrotnie_ był wałkowany na forum.

Link to postu

Przyczyną może być samo WebAPI - niestety niekiedy dane nt. kategorii i parametrów są tam nieaktualne.  Możesz sprawdzić (np. w formularzu wystawiania nowej aukcji), czy na Allegro dla danej kategorii są takie same parametry jak w Sello.  Jeśli coś jest w Sello a nie ma tego na Allegro to ustawienie odpowiedniego parametru na zero (lub np. "wybierz" dla wyboru z listy itp.) powinno załatwić sprawę.  Jeśli to nadal nie to to już raczej nie będę miał sugestii (może Sello Team?)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...