Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem transakcji

Polecane posty

Czy wykonano jakiekolwiek kroki opisywane na forum aby pobrać te transakcje? Mam na myśli pobranie transakcji bez opcji Na podstawie historii?

 

Wykonałem pełną synchronizacje i spróbowałem pobrac dane i oto komunikat ,a jeszcze wcześniej dostałem na meila  wiadomosc od allegro ze allegro poprosi o logowanie i zmiane haseł ,czyżby wykradli ima dane ???

 

oto komunikat , dla mnie dziwny :

"Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o stworzenie nowego hasła, które zabezpieczać będzie dostęp do Twojego konta w Allegro. W celu dokonania niezbędnych zmian zaloguj się na stronie: https://ssl.allegro.pl/password_update.php."

 

co admini na to ? czy to nie pułapka ?

 

AUKCJE POBRANIE :

należy  wymusic pełną suynchronizację  , i zmienic hasło na allegro na nowe .

Link to postu

henbed - jeśli masz wątpliwości, zaloguj się na allegro normalnie przez www, a nie poprzez linki otrzymane w inny sposób. Tam ewentualnie zmień hasło, pamiętaj tylko o zmianie tego hasła także w Sello, bo inaczej Sello się nie połączy.

 

kickboxing1 niestety szybciej odpisać nie byłem w stanie.

Sello nie pobiera żadnej transakcji?

Odznaczenie "na podstawie historii" także nie powoduje pobrania transakcji?

Czy przez www widać sprzedaż na aukcjach dla których brakuje transakcji?

Czy w Sello czasami nie ma włączonego jakiegoś filtra, przez którego tych transakcji nie widać? (proszę wyczyścić filtry z menu filtrów, oraz upewnić się, że na dole obok przycisku raport widnieje ikonka z 3 "głowami".

 

seba, która wersja Sello? Wejście w okno zarządzania kontami i licencjami, wybranie szczegółów konta i naciśniecie OK powinno pomóc.

 

Link to postu

Jeśli login i hasło są faktycznie prawidłowe (uwzględniając duże litery) co warto sprawdzić logując się przez WWW na serwisie, proszę wejść w zarządzania kontami i licencjami i wybranego konta. . Następnie kliknąć OK (nie sprawdzać konta). Po zapisaniu jeśli Sello zacznie coś synchronizować poczekać aż skończy.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

u mnie problem jest następujący.

Mam dwa konta na allegro, z jednego pobiera sie bardzo dobrze wszystko, obojętnie z którego komputera wszystko działa OK. Ale z drugim kontem juz jest problem. Zeby pobrać transakcje, musze pozostali wyłączyć swoje selo, ja musze swoje zresetowac po czym wybrac to konto z którego nie chce pobrac, później opcje wyślij/odbierz i odebra. Po tym zabiegu reszta może uruchomić swoje sello dopiero. W innym przypadku nie idzie nic pobrać. Czy da sie to jakoś poprawić?

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Odeslalem emaila kilka dni temu nikt nie odpowiedzial . Abonament zaplacony a program  nie pobiera danych i nie zapisuje

 

Nie udało się zapisać komentarza do aukcji nr 1387xxxxxxx.

Nie istnieje transakcja dla użytkownika mxxxxxxxxx

 

Zapisanie aukcji 141xxxxxxxxxx nie powiodło się.

Ilość musi być większa od zera

 

Chcialem sobie ułatwić transakcje poprzez sello ale widze ze same problemy a pomocy brak

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...