Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem transakcji

Polecane posty

@brakpiwa: http://forum.sello.pl/index.php?topic=2232.new#new

 

@anagaw79: Czy hasło dostępu do Allegro zostało zmienione także w Sello? Hasło do konta pocztowego nie ma nic wspólnego z hasłem do Allegro. Z błędów podanych wyżej wynika, że hasło na allegro zostało zmienione ale nie zostało zmienione w Sello - a Sello musi "znać" hasło do Allegro aby móc cokolwiek pobrać.

 

Hasło można zmienić w oknie zarządzania kontami i licencjami, po dwukliku na danym koncie.

 

@www.elsauria.pl: proszę dokładniej opisać problem. Co jest synchronizowane, jakie pojawiają się błędy w raporcie, ewentualnie co pojawia się zamiast błędów.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Bartek czy problem z pobieraniem tylko niektorych klientow z aukcji wieloprzedmiotowych zostal rozwiazany? Kilka dni temu zainstalowalem sello i pobiera mi tylko pierwszego klienta z listy. Ciezko sie tak pracuje i jesli jest juz na to rozwiazanie to poprosze.

Zeby nie miec balaganu zainstalowalem na jakis czas inny program i w nim bylo podobnie. Pobral mi tylko niektorych klientow z aukcji wieloprzedmiotowych- dokladnie tych ktorych nie pobral sello....

 

Jesli sa potrzebne to moge Ci wyslac moje logi

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem początkowym uzytkownikiem sello i przeciętną wiedzą informatyczną.

Początkowo Sello zrobił na mnie pozytywne wrażenie rozwiązując ułomności lub wręcz założone ograniczenia allegro. Przez moment byłem wręcz zainteresowany zmianą systemu sprzedażowego, jednak z czasem obserwując problemy z synchronizacją (w chwili obecnej całkowity brak synchronizacji) oraz brak statystyk lub chciażby możliwosci exportu danych do excela stwierdzam że wydałem niepotrzebnie pieniądze. Bo cóż mnie interesuję to że allegro coś zmienia - uważem iż Insert powinien byc na to przygotowany; cóż mnie interesuje odpowiedź, że statystyki są w allegro jak jesteś SS. Sprzedaje od niedawna i przy ograniczeniach ze strony moich dostawców mogę długo nie uzyskać statusu SS.

Coż mozna powiedzieć cóż mnie jako Insert to interesuje, no tak tylko to tacy jak ja są Waszymi klientami a nie Insert naszymi.

Proszę o skuteczną eleminację zaistaniałych problemów lub skuteczny zwrot pieniędzy.

 

Link to postu

To spójrz na to tak: Allegro jest dostawcą Insertu. Czasami wprowadzają zmiany o których informują po fakcie lub w trakcie. Ile czasu ma Insert na wprowadzenie poprawek i wysłanie do swoich klientów?

 

Jasne, czasami mogliby się bardziej starać ;)

 

Natomiast jeśli są problemy na Twoim kompie, których nie umiesz sam załatać - to zapłać komuś kto potrafi. Po to są informatycy.

 

Tu pytanie do Bartka: czy autoryzowani sprzedawcy/serwisanci Insertu sprzedają, wdrażają i serwisują Sello?

Link to postu

obsługuje przez Sello dwa konta allegro, i cały czas mam problem z pobieraniem transakcji z drugiego konta, nie mam pojęcia co może byc nie tak.

 

Wyskakuje równiez bład:

Zapisanie obrazów do aukcji 933870931 nie powiodło się.

Co najmniej jeden z argumentów jest nieprawidłowy.

i tak dla wszystkich aukcji

 

oraz

Zapisanie aukcji 949157682 nie powiodło się.

Unknown Error

 

co robimy nie tak? czy może sello ma problem z dwoma kontami na raz?

Link to postu

Witam

Od rana program nie pokazuje mi sprzedanych towarów (książki) w zakładce nowe transakcje, wiadomości przyszły, jak zwykle, że sprzedałem przedmoity, ale program nie widzi klientów, co za tym idzie nie mam nic w zakładce trwające(oczyswiście pomijając transakcje zakończone). Prosze o pomoc co mam z tym zrobić,

z gory dziekuję

rokojo

Link to postu

Zapisanie obrazów do aukcji 933870931 nie powiodło się.

Co najmniej jeden z argumentów jest nieprawidłowy.

 

oznacza, że allegro zwraca wadliwe linki do zdjęć. Chwilowo pomoże wyłączenie odbierania pełnych danych o aukcjach. Docelowo spróbujemy coś z tym zrobić. Proszę sprawdzić czy na allegro w tych aukcjach nie brakuje czasami zdjęć.

 

rokojo, czy opcja pobierania na podstawie historii jest WYŁĄCZONA?

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...