Skocz do zawartości

Optymalna platforma do e-handlu

Polecane posty

to już trzeba stwierdzić przyczynę rozjeżdżania. Samo stwierdzenie, że nie działa nic nie ułatwia ;)

Ja ci wskaze cos innego:

Po wklejeniu kodu html w edytor przelaczamy na podglad i jest ok,przelaczamy spowrotem na edytor i jest wyciete <body background=""> co jest przyczyna braku tla :)

Pytanie:po co i dlaczemu tak sie robi?  ???

Link to postu

css w zasadzie przenosi definicje wyglądu elementów w jedno miejsce, dzięki czemu w jednym miejscu można zmienić kolor czcionek pogrubionych np.

 

W internecie można znaleźć sporo tutoriali do css'a. Wskazówki jakie mogę dać to takie, że wszystko co chcemy wysłać na alelgro musi się zawierać pomiędzy <body> </body>.. Jeśli jakiś styl będzie podlinkowany czy wpisany w sekcję head, to zostanie wycięty.

Druga rzecz to taka, że edytor oparty jest na systemowej kontrolce htmlowej (tej co w IE) i po wklejeniu ładnego kodu, wyświetleniu go w podglądzie i powrocie w kod "IE" wypluwa to co ma w edytorze WYSIWYG już po swojemu. Wiem, że to nie jest fajne, ale tak to zostało zrobione kiedyś dawno a na razie brakuje czasu żeby podrasować trochę edytor przez wzgląd na ważniejsze rzeczy. Chyba, że większość uzna edytor za ważny :)

 

Link to postu

kolorowanie odpada, bo do tego trzeba zewnętrzną bibliotekę najlepiej (a jako takiej w mfc nie znalazłem), a robienie tego samemu.. no można.. tylko zajmie to sporo czasu a efekty będą i tak nieporównywalne chociażby z notepad++. Ja myślałem prędzej o możliwości podpięcia zewnętrznego edytora - wtedy każdy sobie podepnie co tam chce, frontpage, notepad++.

Link to postu

kolorowanie odpada, bo do tego trzeba zewnętrzną bibliotekę najlepiej (a jako takiej w mfc nie znalazłem), a robienie tego samemu.. no można.. tylko zajmie to sporo czasu a efekty będą i tak nieporównywalne chociażby z notepad++. Ja myślałem prędzej o możliwości podpięcia zewnętrznego edytora - wtedy każdy sobie podepnie co tam chce, frontpage, notepad++.

 

Mozesz powiedziec jak by mialo wygladac podpiecie zewnetrznego edytora?

Bo jezeli na odpaleniu aplikacji z "tekstem" w srodku, to uwazam to za bezsens, bo mozna to zrobic przez ctrl+c, ctrl+v!

Jak ktos chce "budowac" opis dla aukcji to i tak pewnie uzyje jakiegos "profesjonalnego" edytora. Kolorowanie skladni jest raczje potrzebne do szybkiego(!) dokonania poprawek w szablonie, a tu moim zdaniem zewnetrzna aplikacja mija sie z celem.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam, mam mały problem. Mam Subiekt+oscGT+Oscommerce z UltraPics. Nie przesyła mi jednak więcej niż jedno zdjęcie, jak sprawić, żeby była możliwość przesyłania większej ilości zdjęć?

 

Podłączam się. Mam oscGT i sklep na oscgold - także przesyła tylko 1 zdjęcie. Czy ktoś/insert zna rozwiązanie?

Link to postu

nie powinno, to maksymalna ilość zdjęć.

Nie gwarantuję czy pomoże i czy się nie mylę, ale wydawało mi się, że ten moduł obsługuje maksymalnie 6 zdjęć...

 

Przy 6-ciu także nie działa niestety... Widzę, że też masz sklep na oscgold - i działa poprawnie?

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Korzystam z identycznych rzeczy :)

 

1. Wszystkie wysylki, a co za tym idzie druki pocztowe, platnosci itp >> Sello

2. Magazyn SGT

3. UPS >> Narazie reczne kopiowanie adresow, a pozniej pomysle nad automatem

4. Sklep - to jest udreka - sprzedaz do Sello (narazie kopiowana recznie), w przyszlosci moze automat do Sello sobie zrobie.

4.1 Produkty do sklepu dodawane z reki, bo ja u siebie nie widze sposobu na zautomatyzowanie procesu, a zarazem nie narobienie totalnego smietnika w sklepie. Mam za duze roznice pomiedzy allegro, a sklepem w opisach zeby proces zautomatyzowac.

 

a wiesz na co sie natknałem kiedyś ? coś kupiłem i dostałęm meila z formularzem  tylko nie sello ,a do wypełnienia w jego sklepie , klient miał sklep w abonamencie  i ten wynalazek - ze stanów magazynowych połączonych z

SGT wystawiał mu aukcje - prowadził strone transakcji i drukował druczki oraz prowadził rozliczenia ,inna sprawa ze tam opłaty były dziwne abonament + prowizja od sprzedaży i od transferu !!! i ruchu danych na serwerze czyli cos ja od transferu obraazków na fotosiku - nie do końca mi to było zrozumiałe , bo tak do końca nie wiesz ile ci naliczą za miesiąc użytkowania a umowe podpisujesz na jakiś okres , może warto by sie temu przyjżec  i zamiast płacic kilka aplikacji to opłacac jedna ,zobacz : http://www.iai-shop.com/

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...