Skocz do zawartości

Problem z polaczeniem z allegro

Polecane posty

Proszę się upewnić, a najlepiej sresetować ustawienia filtrów na zakładce komentarze (w menu ze strzałką w dół obok filtra po lewej).

 

Jeśli to nie pomoże, proszę skontaktować się z nami pod adresem sello@insert.com.pl podając link do tego wątku - odeślemy instrukcję włączenia logowania. Po jego uruchomieniu proszę pobrać komentarze z opcją wszystkie.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Chciałem tu poinformować że padło logowanie w allegro tak ręczne jak i z sello - problem w tym że skoro się nie mogę zalogować do allegro to jak mam napisać w Cafe zgłoszenie błędów ? jak ich powiadomić , że nie działa , może macie jakiś odrębny kanał kontaktu to dajcie im znać , bo sprzedaż i tak już jest na dnie a teaz będzie to rów mariański .

 

Najlepsze że zmiana hasła działa poprawnie ale już zalogowanie na nowym nie działa .

Link to postu
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witam, ja posiadam taki problem widoczny poniżej. Dodam że jest to win server 2012 r2, firewall wyłączony. Wszystkie aktualizacje zainstalowane.

 

Konto jest na pewno dobrze wpisywane bo na stronie allegro przechodzi bez problemu.+

 

 

Wcześniej w firmie ktoś zainstalował już sello na innym komputerze i skonfigurował bazę z tym kontem allegro. Czy jest jakieś ograniczenie co do ilości baz przypisanych do jednego konta allegro? ???

 

Proszę o pomoc.

 

liko_sello.thumb.png.2e917c0be139fda0e6efd7509391d324.png

Link to postu

właśnie pracownik stworzył tam nową bazę i przypisał do niej to konto allegro i tam oczywiście działa.

 

Czy to jest problem? Jeśli tak to czy jest możliwość teraz przypisania tego konta do innej bazy danych? Ponieważ ten komputer miał mieć wersje testową programu a przez przypadek zainstalowali i skonfigurowali bez danych przykładowych.

 

Zależy mi na tym aby nawet usunąć tamtą bazę ( lub przenieść ją?????) i uruchomić ten program na serwerze.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...