Skocz do zawartości

Przyjęcie zamówienia > Synchronizacja > Notatka > Brak aktualizacji w SGT

Polecane posty

Inny problem:

 

1 - edytuję zamówienie (albo nowe ręczne, albo po raz pierwszy otwieram zamówienie nowe z gwiazdką)

2 - zamykam - od razu tworzy się ZK w Subiekcie

3 - otwieram i dopisuję notatkę

4 - synchronizuję z Subiektem

5 - notatka nie przenosi się do ZK, pozostaje wpis "Dotyczy:..."

 

Z brakiem notatki na wydruku zamówienia jest problem, trzeba uważać przy pakowaniu.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Inny problem:

 

1 - edytuję zamówienie (albo nowe ręczne, albo po raz pierwszy otwieram zamówienie nowe z gwiazdką)

2 - zamykam - od razu tworzy się ZK w Subiekcie

3 - otwieram i dopisuję notatkę

4 - synchronizuję z Subiektem

5 - notatka nie przenosi się do ZK, pozostaje wpis "Dotyczy:..."

 

Z brakiem notatki na wydruku zamówienia jest problem, trzeba uważać przy pakowaniu.

 

mam ten sam problem

może ktoś podpowie jak przenosić notatki zrobione w transakcji, tak by pojawiały

się np. na paragonie imiennym?

Link to postu

Nie znam niestety rozwiązania tego problemu (mam wrażenie, że przewijał się jakiś czas temu przez forum i odpowiedź Sello Team była "nie da się", ale głowy nie dam), natomiast jeśli chodzi o pakowanie to stosuję listę magazynową, którą można dość swobodnie modyfikować w razie potrzeby (moduł wydruków Sello).  Czy jest jakieś przeciwwskazanie dla takiego rozwiązania?

Link to postu

Jak dla mnie tak. Skoro są w Sello notatki i są one przenoszone do zamówienia w subiekcie, to niech się przenoszą prawidłowo. Albo je skasować i będzie wiadomo, że trzeba je pisać z palca... :(

 

...albo drukować listę magazynową. A na niej się drukują prawidłowo notatki?

Link to postu

e-kupowanie: oczywiście, zgadzam się, że jeśli jakaś funkcjonalność jest w Sello to powinna funkcjonować ;) - podpowiadałem po prostu rozwiązanie działające, a nie wymagające interwencji Sello Team.  Na liście magazynowej (czy jakimkolwiek wydruku - kwestia konfiguracji) notatki drukują się prawidłowo.  Trzeba tylko zaznaczyć "wiele linii" dla pola, gdzie się znajdują, bo inaczej formatowanie szlag trafia.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...