Skocz do zawartości

POMOCY Sello przestało się uruchamiać

Polecane posty

Pomóżcie, co można poradzić na taką sytuację - przy uruchamianiu sello wszytko jest niby ok, ale wyskakuje puste okienko (zrzut poniżej). Tak jakby nie otwierało się sello, bo nawet pojawia się dymek o synchronizacji parametrów, a sello się zawiesza na wskazanym ekranie.

sello_blad.thumb.png.83fe1d920334b81f670833b836ee96bf.png

Link to postu

Ponowna instalacja nic nie dała, ale rano przyszedł mi do głowy pomysł, że może to być związane z wprowadzanym do sello wczoraj kontem ebay. Wziąłem więc założyłem nową bazę tylko dla konta ebay - pobrało kategorię i zsynchronizowało towary z Subiektem. Wyłączyło się poprawnie, ale już się nie włączyło - pokazało puste okienko jak powyżej! Tak więc pewnie to problem sello z ebay. Wczoraj udało mi się wystawić kilka aukcji na ebay, ale potem sello się nie otworzyło poprawnie przyprawiając mnie o kilka godzin pracy odtwarzania ustawień od ostatniej archwizacji.

 

Dla pewności zamknąłem sello z samymi kontami allegrowymi i otworzyłem je ponownie - nie było problemu.

 

Czy ktoś kto miał taki problem też parał się ebayem?

 

Koledzy z teamu sello - o co chodzi? Dlaczego konto ebay unieruchamia otwieranie sello?

sello-ebay.png.aa053208badd7f5493812477149ce82b.png

Link to postu

Podczas ostatnich testów nie natknęliśmy się na taki błąd, więc ciężko wróżyć. Który eBay został uruchomiony?

 

W piątek wieczorem kupiłem licencję. Przy aktywacji nie aktywowało konta, był komunikat o błędzie w aktywacji. Ale chyba w weekend to nie działa, bo w poniedziałek konto się aktywowało samo (chyba, że po interwencji o której Ci pisałem). Do czasu aktywacji sello się otwierało normalnie w sobotę, niedzielę i poniedziałek rano. Po aktywacji pobrały się dane z ebaya (ebay było jako 3-konto w sello, 2 x all). Po zamknięciu i otwarciu sello pojawił się powyższy błąd. W międzyczasie puściłem kilka aukcji na ebay-a.

 

Na początku myślałem, że problem w braku wi-fi. Przy chwilowym braku wi-fi sello się wyłącza całkiem (zawiesza na ekranie startowym bez możliwości wyboru bazy). Najpierw szukałem w tym problemu. Ale tak jak pisałem dziś, na oddzielnej bazie z ebay to samo się stało, a odtworzone konta allegro (bez ebaya) działają poprawnie i sello się uruchamia poprawnie. Jeśli mogę jakoś pomóc w identyfikacji to proszę o sugestię.

 

Pracuję na Win7Pro32.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...