Skocz do zawartości

Jak to możliwe!? Zmieszały się ZK i klienci! / hasło sa

Polecane posty

Spotkała mnie konieczność szybka, zmiany dysku w laptopie i przeinstalowania sello/subiekta (ssd polecam każdemu!). Nie wiem jak to się stało, że się pomieszało - przy pakowaniu i przydzielaniu etykiet adresowych okazało się, że co prawda adres wysyłkowy/dokumentowy jest ok, w informacji 'dotyczy transkacji dla...' jest ok, ale KLIENT JEST INNY! Mam inne nicki w paczkach niż powinny być! Już to ograniam, bo dotyczy do jedynie transakcji z weekendu (choć wielu), nowe ściągnięte do sello na nowej instalacji już są ok. Czy to może się powtórzyć?

Wydaje mi się, że sello zrobiło ZK bez prawidłowego połączenia z Subiektem chyba...

 

Druga sprawa - przekombinowałem z Serwerem 2008 R2 i teraz mam inną niż domyślną instancję i hasło do sa. Sello i Subiekt przy odpalaniu szukają pod local\insertgt a ja mam inne nazwy ( nazwa_kompuera\nazwa_instancji ). Czy jedynym sposobem jest odpalanie z ctrl? I czy jest możliwość na tym serwerze żeby usunąć całkiem hasło do sa?

Link to postu

Więc tak: pamiętam jak było na paragonie, który drukuje się u nas po wystawieniu dokumentu końcowego w sello (dokument idzie na magazyn jako podkładka do pakowania):

 

nabywca: imię i nazwisko było OK, ale tylko pierwsza linijka, cały adres i symbol klienta był z innego transakcji

towary drukowały się poprawnie i na dole w sekcji "Uwagi do dokumentu: dotyczy... " była już informacja o właściwej aukcji/transakcji

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...