Skocz do zawartości

Sello 1.8.2 - problem z odbiorem wiadomośći

Polecane posty

Witam,

 

Po zainstalowaniu nowego sello pojawił się problem z odbieraniem wiadomości z mojej skrzynki pocztowej. W poprzednich wersjach 1.8.0 czy 1.8.1 nie było z tym problemu a gdy tylko zainstalowałem nową wersję pojawią się błąd w szczegółach program określa go jako Błąd: (null) Po głębszej analizie zauważyłem iż robi się tak tylko z mailami od allegro bo np mail aktywacyjny do forum dotarł bez problemu. Z wysyłaniem wiadomości również nie ma problemu. Czy ktoś napotkał podobny problem? Proszę o pomoc.

Link to postu

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na mój problem? Czekam już dosyć sporo czasu a ani widu ani słychu odpowiedzi na mój problem. Czy ktoś robi coś w tej sprawie aby wypuścić poprawkę i poprawić ten błąd, bo z tego co czytam błąd z odbieraniem poczty jest poprawiony w wersji 1.8.2 a jakoś dziwnym trafem w starej wersji wszystko działało a w nowej już nie ...

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Mam wersje 1.8.4, ale nie pobiera wiadomosci z soboty. W logu mam info o tresci:

 

Szczegóły błędu:

  FetchMime:

    DllDate: Aug  3 2011

    UnlockPrefix: INSERTCOMPMAILQ

    Username: USER-KOMPUTER:User

    Architecture: Little Endian; 32-bit

    Language: Visual C++ 8.0

    uidl: GmailId5658d55e355ff037

    Failed to lookup message size

    msgNum: 115

Link to postu

Witam,

 

u nas tez problem :/

 

Błąd pojawia się przy synchronizacji z a) Subiektem b) mailami

i Sello sie wysypuje..

 

pierwszy raz błąd odnotowałem w niedziele o 20:00 jak starałem sobie zmniejszyć poniedzialkową prace.. a tymczasem od 9 rano walczymy do teraz, i doszliśmy tylko do tego co w/w ze powodem jest pkt a) i b) ...

 

Oczywiście mamy najnowszy Update... i w Sello i w Subiekcie..

 

Link to postu

Zainstalowanie wersji 1.8.4 nic nie pomogło i dalej błąd (null) się pokazuje. Jak widać nie tylko ja się z tym problemem borykam. Do mnie dochodzą maile wszystkie te które nie są wysłane od allegro czyli np jak wyśle sobie maila z innej skrzynki to dochodzi jednak jak ktoś z allegro coś kupi lub jeśli zakończy się aukcja to już żadnej wiadomości na sello nie ściąga i pokazuje się błąd null np x500 Przechodzą tylko maile z zapytaniem z allegro, czyli jak klient wybierze zakładkę wyślij wiadomość, to te maile są. Reszty nie ma

Link to postu

Witam ponownie,

dzisiaj znaleźliśmy jeszcze inny problem, nie zaciąga niektórych klientów. Zorientowaliśmy się dopiero po wpłatach na konto, teraz musimy sprawdzać w allegro kto co kupił, bo w sello Ci klienci są, ale nie ma powiązanej do nich żadnej transakcji i żadnej wiadomości i formularza. Są oni w zakładce wszyscy klienci, a przy transakcjach ich nie ma, proszę o pomoc.

 

pozdrawiam

rokojo

 

 

Link to postu

Ten temat przewala się co kilka dni: http://forum.sello.pl/index.php?topic=4992.15 :(

 

(cyt.)

Próbowałeś pobrać w odznaczonymi opcjami "na podstawie zmian w historii" i "na podstawie dziennika zdarzeń"?

Jeśli nie to spróbuj tak.

 

I gdzieś przed chwilą na Allegro pojawiła się nowa wersja kategorii, zatem najpierw pobierz je z opcją wymuszenia.

Link to postu

Ech dziś z odbieraniem maili mamy kłopot, chyba coś dostawca pozmieniał (napisałem do pomocy technicznej az.pl), ponieważ sello pozwala na odebranie tylko pięciu wiadomości  >:(

 

Szczegóły błędu:

 FetchMime:

   DllDate: Aug  3 2011

   UnlockPrefix: INSERTCOMPMAILQ

   Username: BIURO:******

   Architecture: Little Endian; 32-bit

   Language: Visual C++ 8.0

   uidl: UID301706-1283021522

   Pop3Connect:

     Connecting to POP3 server

     hostname: mail.******.pl

     port: 110

     ssl: 0

     connectTimeoutMs: 30000

     heartbeatMs: 0

     ConnectTimeoutMs: 30000

     calling ConnectSocket2

     AddrInfoList:

       AddrInfo:

         ai_flags: 0

         ai_family: 2

         ai_socktype: 1

         ai_protocol: 0

         ai_addrlen: 16

         ai_canonname: (NULL)

     Connect using IPV4.

     ipAddress1: 109.234.111.33

     myIP_3: 192.168.1.101

     myPort_3: 50970

     connect successful.

     Connected to POP3 server

     greeting: +OK Dovecot ready.

     ConnectionType: Unencrypted TCP/IP

   Pop3Authenticate:

     username: ******@******.pl

     popSPA: 0

     numBytesRequested: 2048

     Connection closed by server.

     timeoutMs: 30000

     timedOut: 0

     aborted: 0

     fatalError: 0

     connectionClosed: 1

     Failed to received remainder of POP3 multi-line response.

     matchStr:

 

     PASS_response: przekroczono czestotliwosc nawiazywanych polaczen, max 5 polaczenia na 1 minute

 

     POP3 authentication failed

   Authentication failed.

   Failed to ensure transaction state.

Link to postu
Szczegóły błędu:

przekroczono czestotliwosc nawiazywanych polaczen, max 2 polaczenia na 1 minute

Czyli za każdym odbierz wiadomości pobiera nam tylko 2 wiadomości - masakra

uuu, nie dobry dostawca, >:( co to za limit...

 

Chyba, że to w Sello ten limit się pojawił ale błąd "POP3 authentication failed" wskazuje na serwer poczty...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...