Skocz do zawartości

Blokada zmian i blokada wystawienia aukcji

Polecane posty

Próba wystawienia produktu poprzez Sello. Pojawiła się nowa wartość przy "dacie wystawienia", ale na Allegro "oferta nie istnieje". Nie mogę przypisać poprawnego cennika, ani zmienić miejscowości (która wcześniej, tak jak i cennik dostaw, również była podana), ponieważ dostaję informację, że data wystawienia musi być późniejsza niż aktualna.

obraz.png

Link to postu

Czy to są aukcje przygotowane czy trwające już?

Proszę pamiętać, że oferty w Allegro nie są wystawiane natychmiast po ich wysłaniu przez Sello - mogą się pojawić z opóźnieniem do godziny.

 

Jeśli pojawia się problem przy aktualizacji związany z godziną wystawienia, proszę zaznaczyć problemowe aukcje i pobrać ich dane z menu pod prawym klawiszem myszy, a następnie spróbować zaktualizować je ponownie.

W 1.38 będzie dodany nowy mechanizm aktualizacji ofert trwających, który powinien wyeliminować tę potrzebę w większości przypadków.

Link to postu
23 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

W 1.38 będzie dodany nowy mechanizm aktualizacji ofert trwających, który powinien wyeliminować tę potrzebę w większości przypadków.

Jestem bardzo ciekaw co przyniesie 1.38... W końcu przeskakujemy o numerek... 1.38 - przybywaj! 🙃 ⏲️

 

Często jest tak, że nowe funkcje ułatwiają pracę, kiedy ja nawet nie pomyślałem, że coś można w taki sposób uprościć... 👌

Link to postu

Z aukcjami planowanymi był trochę problem, bo przy aktualizacji takiej aukcji trzeba było przesłać identyczną godzinę, która była w Allegro ustawiona, a Sello tę godzinę wystawienia zaplanowanego traktowało trochę inaczej niż godzinę faktycznego wystawienia. Generalnie powinno wystarczyć pobranie danych tej oferty aby do pól wpisało się to co trzeba, aby przy aktualizacji walidacja po stronie Allegro nie zgłaszała problemu z godziną.

 

Najwyraźniej doszło tutaj do jakiegoś rozjazdu w danych i mechanizm zadziałał nie do końca z założeniami.

 

Czy przy pobieraniu danych dla tych aukcji z menu pod prawym klawiszem nadal są te dwa błędy?

 

Błąd z miejscowością sugeruje, że nie są pobrane pełne dane aktualizowanych ofert - akurat sprawdzanie obecności miejscowości jest na samym początku walidacji więc taki błąd jest zgłaszany.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...